Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o Unban

Váš herný nickname:
Sir_Mrozdek
Váš vek:
14
Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.)
Survival 1.16.2
Dátum banu:
9.9.2020
Dôvod banu:
Opakovane porusenie zasady fair play hry, vyvolavanie hadok a zlej atmosfery v ramci komunity a tym padom aj poskodzovanie serveru alebo jeho casti.
Administrátor, ktorý ban udelil:
kamziksvk
Bol podľa vás ban oprávnený?
Ban asi oprávněný byl , ale mám na to jiný pohled jak se dočtete níž. Snažil jsem se napsat svůj názor na každý důvod banu.
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Arogantní chování hráčů na survivalu vůči hráči HaribyCZ mezi nimiž byl i hráč Bramburky. Tudíž jsem chtěl kamarádovi pomoct se pomstít lidem, kteří si z Haribyho dělali srandu, uráželi ho a provokovali i přes to, že neporušil pravidlo pro PVP. Pokud je PVP na survivalu zakázané, nevím proč jsem se o tom nedočetl v pravidlech a proč je ve wildu i v hlavním světě mimo res zapnuté PVP.
Prečo by sme mali unbanovať práve vás?

Jelikož si myslím, že patřím mezi nejaktivnější hráče na MidasCraftu a nemyslím si ,že perma ban za to co jsem udělal je přiměřený trest.
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?

Dle mě je perma ban za to co jsem udělal přehnaný trest vzhledem k tomu, že to byl můj první přestupek, který vedl k banu. Dále nevím proč se řešilo ono "křivé obvinění" když jsem se nesnažil lhát A-Teamu, ale chtěl jsem jen vymyslet "vtipné" argumenty na zprávy hráče Bramburky typu "nech mě být prosím". Neobvinil jsem ji z činnosti, která by se měla trestat a tudíž si myslím ,že by to nemělo být bráno jako křivé obvinění. Nevím proč Bramburky se portne pryč z místa, když ji hrozí boj, ale když ji někdo tak obtěžuje jako jsem to dělal já se ještě na místo smrti vrací i když mohla zůstat doma a v klidu hrát když žádné věci u sebe v době smrti neměla a proto neměla důvod se vracet. Myslím si, že se vracela na místo jen kvůli tomu mě vyprovokovat, abych dělal to co jsem na videu dělal (například když skákala do vody) a měla důkaz, proto se nás zbavit, jelikož ji už nebavilo ve wildu umírat. Berte to jako domněnku nikoliv obvinění, protože nemám na to žádné důkazy.
Teď bych chtěl něco vzkázat pár hráčům.

pizlo55: a asi porusil aj § 239 Porazený hráč si zaslúži uznanie a nesmie
byť terčom posmechu a to ani skrytého.
Pizlo, neuvědomuji si, že bych se hráči posmíval.
Bramburky: mám ale video kde mě Sir_Mrozdek obtěžuje i po tom co jsem mu řekla ť přestane.
Pusť si video.
Možná důvod proč vás Hariby na survivalu nemá rád.
Bramburky: Haribobik tu je
Bramburky: jsi spokojený se svým životem? Ten hodinový ban byl celkem juicy
Bramburky: škoda že jsem si ho nemohla užít vzhledem k tomu že mám i reálný život
gremla53: ale protože si potřebuje léčit malé pp tak musí dělat to co dělá
Abel44: obetoval svoje pp demonovi aby mal vetšie ego
Bramburky: a dostanu ban na hodinu, no a co? helpera Ti to nevrátí
Neříkám, že Hariby nic neprovedl, jelikož nevím co přesně se tam dělo, ale tohle by vytočilo každého.

Nechci, aby žádost vyzněla nějak špatně. Berte to jako můj pohled na věc.

Ahoj,

Vyjadrím sa trošku k tvojej žiadosť o unban. Ako si sa vyjadril podla teba ban asi opravnený byl , on nebol "asi opravnený" ale na 100% oprávnený bol pretože to čo sa deje v poslednej dobe na survival serveri je už nehorázne, my ako admin team v poslednej dobe sme nič neriešili iba to ako sa hráči sťažujú že proste ty a Hariby neustále čakáte v ťažobnom svete a šikanujete hráčov ktorý si chcu v kľude tažiť a to dokoca tak že dvaja dlhodobý bezproblémový hráči boli nútený opustiť server pre vaše chovanie. PvP samozrejme zakázané není ale má svoje určité pravidlá ktoré treba dodržiavať a riadiť sa nimi.

Ďalšia vec , povedal si že si to robil pretože si hráči robili s Haribyho srandu tak si sa im chcel pomstiť , poviem ti jednú vec, s Haribyho si ľudia nezačali robiť srandu pre nič za nič a začali to robiť až po tom ako sa Hariby choval voči ním , kedže sa obrániť nemohli v boji tak to robili takouto formou , samozrejme v rámci pravidiel. Tak isto sme videli video od hráča Bramburky a bolo tam jednoznačne vidno s tvojej strany šikanu. Zabil si ho on na to dal /back a hned si ho hitoval , síce si ho nezabil hneď ale potom si ho hitoval rukou keď si videl že je bez armoru a to bolo s tvojej strany fakt prehnané.

Trošku ti pripomeniem znenie rozšírených pravidiel pre PvP:

§ 236 V PVP súboji sa bojuje čestne a podľa
pravidiel.

§ 240 Hráči, ktorí sa účastnia PVP majú
povinnosť ísť svojim správaním a príkladom
mladším aj starším hráčom

§ 241 PVP Šikana iného hráča je zakázaná. Ak je
medzi útočníkom a obrancom zjavný nepomer
síl a zo strany útočníka dochádza k opakovaným
útokom s cieľom znepríjemniť hru slabšiemu
hráčovi, ide o šikanu.

Na videu je jasne vidieť šikanu s tvojej strany a neprimerané chovanie keď si videl že sa portuje naspäť prečo si sa nechal vyprovokovať a stále do nej hitoval? Len tak medzi nami prečo keď si hráč RPG a máš teda rád súboj s ostatnými hráčmi prečo neostaneš tam hrať a bojovať s rovnocennými hráčmi? Myslím si že tam si najdeš dosť rovnocenných súperov. Ja samozrejme ti nemôžem zakazovať hrať aj na survival serveri ale nalejme si čistého vína , prečo nechceš hrať normálnú hru a máš potrebu neustále sliediť koho môžeš zabiť? Tebe by to bolo príjemne keby si chceš natažiť suroviny vo wilde a niekto ti stále sliedi za zadkom?  My ako admin team nechceme neustále riešiť tieto žabomyšie vojny ktoré sa odohrávaju v chate po tom ako zabijete hráčov.

Keďže si nebol predtým trestaný a bol si v celku bezproblémový hráč ako člen admin teamu navrhujem zníženie banu na 14 dní a po odznení banu naťažiť v trestaneckej kolonií 6 dvojbední obsidianu. To je odomna všetko.

 

S pozdravom Scruffy_SK.

"Ak mám voliť menšie zlo, nevolím vôbec..." -Geralt of Rivia-

Takže vzhľadom na to, čo všetko sa tu už riešilo, udeľujem podmienečný unban za splnenia nasledujúcich podmienok:

  • Hráč SirMrozdek si odpracuje v trestaneckej kolónii trest vo výške 2 double chestiek obsidiánu.
  • Hráč SirMrozdek nebude viac mať prístup na Survival server, kde mu bude udelený ban.
  • Hráč SirMrozdek má právo využívať ostatné servery MidasCraftu s výnimkou Survival serveru.

Proti tomuto rozhodnutiu je možné podať odvolanie v lehote 24 hodín. Odvolanie musí obsahovať nové fakty alebo dôkazy, ktoré by mohli mať za následok zmenu pôvodného rozhodnutia.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Vzhľadom na to, že Sir_Mrozdek nepodal odvolanie voči rozhodnutiu, resp. v rámci odvolania neposkytol nové dôkazy a tvrdenia, ktoré by mali vplyv na pôvodné rozhodnutie, oznamujem, že rozhodnutie je právoplatné, tak ako som ho uviedol vyššie.

Vzhľadom na výšku trestu stanovujem, že obsidián musí byť vyťažený najneskôr do 30.9.2020. Vec pokladám za vyriešenú, nástup do výkonu trestu začne dnes o 19.30, buď prosím prítomný v danom čase na serveri pre udelenie prístupu do trestaneckej kolónie a nastavenie ranku väzeň.

Radšej ani nebudem písať, ako veľmi si ma svojim konaním sklamal.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~