Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o UnBan

12

Oh, takže když někoho jednou zabiju, tak jsem hned kretén, spodina společnosti a nevím co ještě :D, Ok beru. Ale furt nebyl hlavní důvod.

Oh, takže když někoho jednou zabiju, tak jsem hned kretén, spodina společnosti a nevím co ještě 😀

Ono to nebylo jednou žejo.. A taky pak šlo o to jak ses choval, jakoby sis myslel že to že někomu dáš věci zpět z Tebe dělá národního hrdinu..

Takže vzhľadom na to, čo všetko sa tu už riešilo, udeľujem podmienečný unban za splnenia nasledujúcich podmienok:

• Hráč HaribyCZ si odpracuje v trestaneckej kolónii trest vo výške 4 double chestiek obsidiánu.
  • Hráč HaribyCZ nebude viac mať prístup na Survival server, kde mu bude udelený ban.
  • Hráč HaribyCZ má právo využívať ostatné servery MidasCraftu s výnimkou Survival serveru.

Proti tomuto rozhodnutiu je možné podať odvolanie v lehote 24 hodín. Odvolanie musí obsahovať nové fakty alebo dôkazy, ktoré by mohli mať za následok zmenu pôvodného rozhodnutia.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Já bych se rád zeptal, zda by to šlo udělat tak, že bych měl přístup na survival, ale nesměl bych někoho zabít, pokud by se nejednalo o předem připravený boj. Přeci jen tam mám dost nahráno a už tam mám i dost postaveno, tak o to nechci přijít/nechat to tam ležet.

Haribo

Quote from haribycz on 12. septembra 2020, 8:56

Oh, takže když někoho jednou zabiju, tak jsem hned kretén, spodina společnosti a nevím co ještě :D, Ok beru. Ale furt nebyl hlavní důvod.

Slovník máš tam slovo k****n

Promiň, zapomněl jsem tam doplnit citaci a pak jsem to už nemohl editovat.

Quote from haribycz on 12. septembra 2020, 15:49

Já bych se rád zeptal, zda by to šlo udělat tak, že bych měl přístup na survival, ale nesměl bych někoho zabít, pokud by se nejednalo o předem připravený boj. Přeci jen tam mám dost nahráno a už tam mám i dost postaveno, tak o to nechci přijít/nechat to tam ležet.

Myslím, že nad tím ses měl zamyslet dřív. Teprve až když si vezmeme poučení z důsledků našich činu, tak rosteme.

„Diplomat je člověk, který vás pošle do horoucích pekel takovým způsobem, že se na tu cestu dokonce těšíte.“

Vzhľadom na to, že HaribyCZ nepodal odvolanie voči rozhodnutiu, resp. v rámci odvolania neposkytol nové dôkazy a tvrdenia, ktoré by mali vplyv na pôvodné rozhodnutie, oznamujem, že rozhodnutie je právoplatné, tak ako som ho uviedol vyššie.

Zároveň chcem podotknúť pre teba Hariby, že si si mal možné následky svojich činov uvedomiť predtým, než si začal robiť bordel a byť toxický na Survival serveri, ktorý, ako je zrejmé zo správ a vyjadrení jednotlivých hráčov, ťa zavrhol.

Vec pokladám za vyriešenú, nástup do výkonu trestu začne dnes o 19.30, buď prosím prítomný v danom čase na serveri pre udelenie prístupu do trestaneckej kolónie a nastavenie ranku väzeň. Ešte zdôrazním, že vzhľadom na nízky počet bedien v rámci trestu stanovujem čas na vyťaženie do 15.10.2020.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
12