Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban

Váš herný nickname:  Recount
Váš vek:18
Server na ktorom ste ban dostali: RPG
Dátum banu: 10.11.2020
Dôvod banu: Zneužitie práv [nenahlásenie vanish, Survival server]
Administrátor, ktorý ban udelil: Administrator
Bol podľa vás ban oprávnený? Nebyl
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Nic jsem neporušila. Po vyhození jsem myslela, že mi byla všechna práva odebrána. Na Survival server jsem od té doby nechodila, neměla jsem bohužel jak si všimnout, že mi tam vanish zůstal. Po napojení na server a nemožnosti poslat zprávu do chatu jsem si všimla, že mi zůstal vanish(to bylo cca po 2 minutách po přihlášení). Proto jsem se pokusila najít a zkontaktovat někoho s právy mi ho odebrat. Je mi líto, že jsem hned nezkontaktovala přítomnou mamamiaSK, ale nevěděla jsem, jestli by s tím jako HH mohla něco udělat a nemusela by psát výš, proto jsem se po pár minutách odpojila a připadalo mi jednodušší hledala výš, někoho jako vitcz (správce). Tabulka, která ukazuje vanish je bohužel stejná jako hráčská pouze s dodatkem jednoho řádku a toho jsem si, během těch 2 min, nevšimla. 

Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Hraji na RPG, na Survival server jsem dříve chodila převážně jen pracovně kvůli hráčům. Po posledním napojení a zjištění o vanishi jsem na něm již nebyla a chtěla jsem to řešit s někým s právy. Pokud bych nikoho takového nenašla (což jsem nenašla), měla jsem v plánu to řešit přes fórum. Bohužel přišel ban dříve, než jsem se k tomu dostala.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Ještě asi o hodinu později, než jsem to zjistila, jsem se napojila na rpg a hledala vítka nebo už i sedda, protože mi nikdo neodpovídal. Je mi líto, že se to všechno seběhlo tak rychle, ale netušila jsem že je to takový problém, abych to řešila nějak urychleně, ale jak jsem řekla na survival nechodím, což si můžete ověřit stejně tak, že jsem hledala ty dva na rpg (okolo 17:25) a proto to určitě nebylo zneužití práv.

Recount 

Rec poprosim, rada by som vedela este odovodnenie , ako je mozne ze sa ti nedarilo nikoho kontaktovat ,kedze na TS si velmi casto, mas stale nase FB kontakty,  nehovoriac o blizkom vztahu k istemu clenovi AT.

Tiez ma prekvapuje veta ze si nekontaktovala mna, vies ze zaklad je nahlasit a ja mam moznost to s vedenim ihned riesit.

nejdem sa vyjadrit k unbanu, len by som si rada toto vyjasnila

No hledala jsem někoho s nejvyššími právy a vím, že abys mohla hrát za svůj účet na Survíku (jako HH ne hráč), tak bys neměla mít OP. Jak jsem psala netušila jsem, že to nabere takovou rychlost a myslela jsem, že to vyřeším s Vítkem, toť vše.

Uhm, jaký blízký vztah myslíš ?

Nedošlo mi, že si ve vedení, nezažila jsem tě tam a popravdě, pak už jsem se o to, kdo tam je a kdo není, moc nezajímala. Např. Vítek jakožto správce tam není pokud vím, tak mi nedošlo, že tam si.

Rec

ok toto vysvetlenie beriem ako vieryhodne

No hledala jsem někoho s nejvyššími právy a vím, že abys mohla hrát za svůj účet na Survíku (jako HH ne hráč), tak bys neměla mít OP. Jak jsem psala netušila jsem, že to nabere takovou rychlost a myslela jsem, že to vyřeším s Vítkem, toť vše.

A já myslela, že takové věci by se měly ohlásit prvnímu členu AT, ne si počkat na nějakého kamaráda. 😀 Jako bývalá členka AT jsi to mohla tušit. 😀

Zdravím. První věc, která mě napadla a ublížila tím někomu? Myslím, že ne. Obohatila se tím nějak? Taky myslím, že ne. Popravdě po vystoupení z AT jsem taky chvíli hrála s jistou výhodou člena AT, na kterou jsem byla tak zvyklá, že mi to prostě nepřišlo. A hlásila ji až některý další den, když sem si to uvědomila. Stane se. Přimlouvám se za unban. DancerVS

Ja len drobnosti. Vitek neje správca (junior správca) a ma nick modrý. Vo vedení je Kamzík, ja mamka. Aj ak by si nevedela o mamke tak mamka ako HH mohlo posunúť informácie ďalej a k banu dôjsť nemuselo. Pokojne to stačilo povedať aj hocikomu čo je v teame a ma nás chat.  Ak by si nikdy nebola v teame by som tuto výhovorku akceptoval ale keďže si bývali HH vieš ako to chodí. To je len môj názor súdiť ta nejdem.

Hades, jak má hráč, který nevidí do AT, vědět, jaká práva má “junior správce” a “správce” nebo kdo je ve vedení. Mamuska má taky modrý nick jako Vítek, dokonce ještě helperskou pokud se nemýlím. A Vítek to říct nemohl ? Ano, teď už jsem si uvědomila, že jsem to měla říct hned mamušce, ale jak už psala výše, netušila jsem že to nebere takové rychlosti a myslela jsem, že to vyřeším s Vítkem, ale to jsem všechno psala výše. A ještě k mému působení v AT, snažila jsem se všechno řešit domluvou a opravdu nevím jak to teď chodí v AT.

A ještě, “aj hocikomu” jsem to říct nemohla, protože u někoho by se to řešilo úplně stejně jako teď.

myslim ze vysvetleni padlo uz dost, zasadna chyba bola ze to nenahlasila ihned co si avsak uvedomuje, v jej prospech je aj to ze na surviku skutocne s vanishom nema ako zneuzit vo svoj prospech nic.

vzhladom k tomu som za unban po odsuhlaseni vedenim

Mám za to, že k porušeniu pravidiel došlo, avšak spoločenská škoda na serveri bola minimálna a teda udeľujem 5 dňový dočasný ban.

Vzhľadom na to, že od udelenia trestu už prešlo 5 dní, zarátavam to do priebehu banu a udeľujem unban.

Proti tomuto rozhodnutiu je možné podať odvolanie v lehote do 24 hodín.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~