Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban

Herný nickname: Tessiex3
Dátum banu: 10.04.2019
Dôvod banu: Něco dlouhého skrz to že nemám schválené farmy
Vek: 18
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:  Ono to na mě asi nějak přišlo
Bol podľa vás ban oprávnený? Dalo se to celé v klidu vyřešit warnem ingame, zase to tahat na forum, přidělávání práce jak vám, tak mně, nechala bych si to schválit
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Na serveru jsem samozřejmě ráda
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Níže

Tak a jsme zase tady.
Farmy:
Melounová, dýně - Stavěla jsem je JOFovi, stejně jako ty ostatní, to že si je nenechal schválit, mně se s tím nesvěřil, no co s tím zmůžu, kdybych to věděla, tak si řeknu.
Automat v shopu - Ten mi stavěli kluci s pomocí themistic2, to už moje chyba je, že jsem mu po dokončení zapomněla sdělit, jestli by mi ji schválil, nebo jsem nečekala že to neudělá, ani ho asi nebudu používat a zbourám.. PŘIZNÁVÁM - kdyby to pan mikin321 náhodou přehlédl, protože mám za to že si moje žádosti a zprávy ani nečte, když.
Opravovač - Taková vložka - Co si vůbec mikine dovoluješ se do mě navážet, že jako bývalý admin si nenechám schválit farmu? Sám máš na svým triku několik přestupků a vypustíš tohle? Je hezké, že hráč Herrvon si nechá obvod schválit hned po tom co ho dostaví, v tom případě teda mi zajisti, aby členi AT s rankem A a výše ve hře byli i po 2 hodině ranní, abych si to nechala schválit. Byla jsem tam do 8 a po Áčku ani stopy, pardon. Dneska je první den od toho, co jsem si to postavila a já mám čas. Byla tam jen Dancerka a ta by mě odkázala na někoho jiného, protože obvod je větší a složitější než ona zná. Dooboy přišel na pár minut a zase odfičel, to já neměla ani čas, protože jsem si vyřizovala hovory. Já bych si někomu kompetentímu o to schválení řekla, jen mě to ve chvíli kdy jsme zabíjely bosse, psala jsem do práce a ještě řešila něco s rodiči opravdu nenapadlo. Následně jsem šla AFK a vrátila se abych stihla před koncem LB huntu ještě tam doběhnout. Nestihla jsem za tu chvilku ani dojít domů, aby mi to naskočilo na mysl, za to se teda omlouvám, respektuji to, vím že jsem to porušila a znovu PŘIZNÁVÁM TO.
A jen chci dodat že Opravovač a Automat jsem od postavení nepoužila.

Děkuji, Tess

@Tessiex3 - predtým, než sa vyjadria ostatní k unbanu resp. k predmetu banu ťa poprosím, aby si vynechala osobné invektívy voči mikinovi. Nie je to vhodné. Ďakujem.

P.S. Ja som pri danej veci nebol, vyjadrím sa až na základe výpovedí iných.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
Chtěla jsem ještě dát edit, bohužel mě to nepustilo tak dopisuji sem - Opravovač ještě ani není hotový, obvod se bude překopávat mezi pistonem a dispensery.
@webmaster Měla jsem zapnutou dynmapu na okýnku, tak jsem to zahlédla když jsem přepínala. Kde jinde se mám vyjádřit k tomu že on ostatním napíše, že jako bývalá adminka nejsem schopna si schválit obvod?

irituje ma iny fond ze pouzivas, preco.

velmi ma sokovalo ze to prave ty znala pravidiel. k zodpovednosti je majitel resky, jedno pre koho si ju postavila. si majitel res? ak nie z tohto bodu by som ta vylucila. automat-pripustas a opravovac, najskor pises ze si po postaveni nepouzila a teraz zas ze neni hotovy. a na zaver, kontakty mas, na surviku aj bezny hraci vedia mi napisat mail ze nieco treba schvalit ci odkazu po niekom. a nejedna sa u teba o jeden den, osobne ma to dost mrzi

Mamko, používám ho pokaždé když sem píšu, prostě se mi líbí, že je menší.
Zakládala jsem ji, JOF neměl peníze tak jsem ji vytvořila, ale teď už mám svoji a on nemá čas hrát.
On funguje, ale je strašně dlouhý obvod, tak to budu předělávat. A protože funguje, tak píšu, že jsem ho nepoužívala. Kontakty mám, to je pravda ale já to nechtěla schvalovat dokud to není opravené, jen jsem napsala důvod proč to teda nemám schválené když se o to nestarám.

Ahoj,

bohužel jméno JOF slýchám ve tvých odůvodněních celkem často. Ačkoliv primitivní, ale neschválené farmy (dýně+melouny) si stavěla ty (důkaz asi není potřebný když si se přiznala sama) a nacházejí se v tvé residenci. Tudíž nevím proč by JOF měl žádat o schválení. Navíc dle CP si tu farmu využívala více ty než-li JOF.

Tak k automatu asi nemám co říct, napsala si všechny podstatné informace. Ačkoliv to byla tvoje zodpovědnost to nechat schválit, ne themistic2.

Ano porušila.

Jenom nějaké časy (pokud by byly pochybnosti o autenticitě, dodám sem výstřižky ze serverového logu- z kterého jsou tyto data čerpána):

Přihlášení do hry (Tessiex3) - 17:42

Ban (Tessiex3)- 19:50

[Tessiex3 17:42-19:50]

[DancerVS - 16:36-20:28]

[DooBoy 17:43-17:59 -- i v tomto čase byl požádán o schválení RS-obvodu hráčem Herrvon]

[mikin321 18:21 ...]

Měla si relativně dostatek času na žádost o schválení obvodu, do udělení banu.

mikin321

Jenom ještě okomentuji to osočení- sama víš, že mnoho hráčů tě má rádo, třeba sem tam něco vysvětlit.. A ano skutečnost je taková, že téměř nováček stihne požádat o schválení obvodu okamžitě.. Zatím co ty ne..

K těm přestupkům, žádného si nejsem vědom. Až na kytičkovou farmu, ještě před mým vstupem do A-teamu (když si četla dynmapu, tak asi víš, že jsem tuto skutečnost přiznal i přítomným po banu). Takže pokud jsem dle tebe něco porušil, máš plné právo mi říci co, předložit nějaký smysluplný důkaz a určitě se to bude řešit.. 🙂

Quote from mikin321 on 10. apríla 2019, 21:17

bohužel jméno JOF slýchám ve tvých odůvodněních celkem často.

To bude tím, že jsme spolu bydleli, proto to vidíš tak často.

Ačkoliv to byla tvoje zodpovědnost to nechat schválit, ne themistic2.

Přiznala jsem, že je moje chyba, že jsem si to po tom, co themistic2 odešel nezkontrolovala.

Měla si relativně dostatek času na žádost o schválení obvodu, do udělení banu.

Taktéž jsem se i přiznala, že jsem na opravovač zapomněla, a následně i dodala že ho budu předělávat, automat jsem vypustila, když ho nepoužívám a do tamté resky už nechodím, tak jsem ani se nikoho neměla na co ptát. Btw, když už udáváš sebe, byl jsi většinu času ve vanishi.

Z uvedených tvrdení mi vyšlo, že bolo porušené pravidlo č. 40 RPG serveru.

[40] Hráč má povinnosť požiadať o schválenie XP farmy prítomným adminom najneskôr 12 hodín po jej spustení.

To, že si bývalý člen ateamu považujem za priťažujúcu okolnosť, keďže si o danom pravidle mala a musela vedieť.

Zároveň chcem dodať, že celá argumentácia z tvojej strany mi príde len ako vyhováranie sa na tože za to môže hocikto iný, len nie ty. Pravidlá platia pre každého a je jedno, či ide o člena admin teamu, bývalého člena admin teamu, donatora, alebo hráča. Chápem, že hráči, ktorí ťa majú v obľube budú opätovne protestovať proti tvojmu zabanovaniu. Samozrejme, je to ich právo a už sme si na to tak trochu aj zvykli.

Z uvedených dôvodov ZAMIETAM žiadosť o unban a nechávam pôvodne uložený trest.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~