Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žádost o unban

Herný nickname:ttomas871

Server na ktorom ste ban dostali:midascraft
Dátum banu:1.8.2019
Dôvod banu: obcházení banu
Vek:14
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Bol podľa vás ban oprávnený? Nebyl.
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Protože jsem nic neudělal.
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
 Jen tak se připojím na server. Jdu na RPG ,a najednou ban.

Ahoj,
ban ti byl udělen na základě dvou věcí. První bylo to, že máš na své IP adrese 13 účtů včetně tvého (multiacc) a za druhé byl na tvé IP již zabanovaný účet martinrm4, kvůli kterému jsi dostal ban za obcházení banu.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Tohle není možné, protože mimo 1.8. 2019 jsem na serveru naposled byl za DarkTerminius.

Podobná věc se mi také děje na serveru BasicLand, jelikož při přihlašování se mi v chatu ukáže "vlastníš tyto účty: random nicky". Nevím proč se to děje, poněvadž na jiných serverech s tím dosud žádné problémy nebyly.

Děkuji

Nešlo by ten ban vyřešit na ts3?

Nevím proč se to děje, poněvadž na jiných serverech s tím dosud žádné problémy nebyly.

Děje se to proto, protože tvůj poskytovatel internetu není schopný ti dát samostatnou IP adresu, ale sdílenou, kterou má více uživatelů (povětšinou jsou to lidi z okolí tvého bydliště). Proto by bylo fajn se s ním domluvit na tom, abys neměl, jak jsem již zmínila sdílenou IP adresu, ale vlastní.

A jelikož hráč, který má ban a má sdílenou IP adresu (čili to, co máš i ty), tak i ty automaticky dostaneš ban a dalších x lidí, kteří ji mají taky. Toto je problém v poskytovateli internetu a ne v serverech, na kterých hraješ. I když se to snaží nějak řešit, aby hráči netrpěli za někoho jiného a také za neschopné poskytovatele internetu.

Toť pro pouhé vysvětlení.

A nešla by pro můj nick udělat výjimka? Opravdu jsem poctivý hráč a nikdy bych nehackoval nebo dělal věci proti pravidlům. A nemůžu za to, že mi můj poskytovatel internetu nedal samostatnou IP adresu.

Žádost o unban přijata. /lock

vitcz