Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žádost o unban

Herný nickname: KubajziK

Server na ktorom ste ban dostali: midascraft.sk
Dátum banu: 11/08/2019
Dôvod banu: Nadávky v chatu, prokovace hráčů
Vek: 17
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Člověk kterému jsem nadával byl toxicky.. a bohůžel jsem neudržel nervy
Bol podľa vás ban oprávnený? : určitě ne
Prečo by sme mali unbanovať práve vás?: z toho důvodu že člověk který mě zabanoval napsal že pokud by to viděl nějaký z člověk admin teamu tak by trest byl menší.. a jelikož to viděl helper a neupozornil tak bohůžel.. děkuji za unban

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?

Ahoj,
ban ti byl udělen na základě screenu hráče.
To, že byl v té době na serveru helper, který na vaše chování nereagoval (resp. reagoval velice mírně), nic nemění na tom, že jsi pravidla porušoval.
Přesto ti byl udělej ban pouze na 24 hodin.
Důvodem k perma IP banu bylo to, že jsi se rozhodl ban obejít skrz nový účet majncraftak.

V příloze zasílám kus konverzace, která na serveru probíhala. Jak je vidět, úmyslně jsi provokoval a dělal dusno v chatu 🙂 Uznávám, že žádná nadávka z tvé strany nepadla, ale na trestu by se to z mé strany stejně nepodepsalo.

Dále prosím vyčkej než se k této žádosti vyjádří člen z vedení.
Osobně jsem pro zrušení IP perma banu, ale pod podmínkou 3 denního banu.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Takže už se na server nikdy nepřipojím?

Dokud nebude rozhodnuto tak platí perma IP ban.

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Chtěl bych se ospravedlnit tím.. že jak jsi sama napsala že jsem žádnou nadávku nepoužil tak nebyl důvod k banu.. ano dělal jsem v chatu rozruch to přiznávám to je moje chyba.. ale pořád jsem nenapsal žádnou nadávku.. z toho důvodu bych opravdu rád poprosil o unban.. a navíc jsem měl zrovna v plánu si kupovat donatora za 10 € a tím podpořit server.. ale tak je to na vás.. omlouvám se ještě jednou už by se to nestalo..

Vyčkej prosím na vyjádření člena vedení.

Zdravím, perma ip ban se ruší a je nahrazen banem na 3 dny a podmínkou trvající 30 dní.

Poprosím správce o smazání účtu majncraftak

/lock

vitcz