Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban

Herný nickname:jste 

Server na ktorom ste ban dostali:RPG 
Dátum banu:7.zari 
Dôvod banu: inv v dungeon 
Vek: 15 
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: já sem o tom ani nevěděl a nikde to není napsaný 
Bol podľa vás ban oprávnený? Jestli to je někde napsaný tak jo
Prečo by sme mali unbanovať práve vás?hraju tam každý den od rána do večera pomáhám lidem když to vím ale moct toho taky nevím když tam hraju 7 dní .
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?ano prosil bych o unban

Zdravím, můžu se zeptat za jaký nick žádáš o unban? V databázi nevidím s banem ani nick "jste" ani "gettrex".

Promiň jsre

Aha, dobře. Jinak k tomu důvodu banu. V pravidlech RPG serveru je jasně napsáno:

[48] V Dungeonoch je prísne zakázané používať Potion of invisibility a psy.

Nicméně já jsem ti ban nedával. Rozhodnutí o unbanu tedy z žádné části není na mně.

Aha tak já si je proctu ještě jednou děkuji a mohl bys napsat dragonovi co my dal ban?

Není se tu moc o čem bavit, nevědomost neomlouvá a pravidlo jsi porušil. Byl jsi přistižen při Smrti s dalšími dvěma hráči, jak s ní bojujete a používáte elixíry neviditelnosti. Navíc jde o pouhý jeden den kdy se nekoná žádný event, takže ani o nic nepřijdeš.  Za mě bych žádost zamítnul.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Jan Werich

Vzhledem k tomu, že je ban pouze na den žádost zamítám a můžeš být rád, že tě nachytal Dragon.

vitcz

Vzhledem k tomu, že byl ban udělen na tak krátkou dobu tuto žádost o unban zamítám. 

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne