Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban Mart1neu

Váš herný nickname: Mart1neu
Váš vek: 16
Server na ktorom ste ban dostali: Surv1val
Dátum banu: 
Dôvod banu: Vytváření učtů
Administrátor, ktorý ban udelil: Jakub_Moonlight
Bol podľa vás ban oprávnený? ANO
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Chtěl sem peníze pro svojí rodinu
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Mám zajem hrát na vašem serveru
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Tímto žádám o unban na serveru MidasCraft, uvědomuji si chybu kterou už nehodlám opakovat, tímto se omlouvám všem Adminům, a majitelům serveru že jsem využíval toho čeho sem neměl, mrzí mě to. Mart1neu.

Ahoj, síce ti tam chýba dátum banu (22.06.2020 21:31) ale čo už.

Čo sa týka banu, je to presne tak ako si uviedol. Mal si vytvorených viacero účtov, približne 24.

..

Po zistení, že máš mnoho účtov, a potom, čo som ti to oznámil, si sa nezachoval práve najlepšie. Naozaj to nie je jedno a problém si sám uviedol. Nie je fér voči ostatným ak by si si vytvoril desiatky účtov, z ktorých si naposielaš peniaze.

..

..

Čo sa týka trestu, som za odbanovanie avšak s udelením pokuty vo výške 70% majetku hráča, vzhľadom na množstvo účtov, ktoré mal vytvorené.

okey,souhlasim.

a jeětě jednou díky..

Vzhledem k tomu, že hráč účelově zneužíval možnosti mít více účtů jsem proti formě trestu finanční pokuty ve formě 70% hráčova majetku.

Hráč má svoje finance a majetek roztroušené různě po účtech a nelze určit kolik peněz a itemů hráč získal a utratil a tím ohrozil ekonomiku survival serveru 1.15.2.

Survival 1.15.2 je v dnešních dnech minimálně navštěvovaný a pravděpodobně bude fungovat separátně od budoucího survivalu 1.16, tím pádem by smazaní majetku (který je nedohledatelný) pro hráče nic neznamenalo.

Zkracuji hráči ban na 30 dnů s tím, že pokud se pokusí ban ZNOVU obejít, bude mu udělený perma IP ban.

Zároveň hráč nesmí využít ani znovu registrovat účty, které již vytvořil. V tomto případě bude znovu udělen perma IP ban.

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne