Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť na pozíciu Helper(Survival)

Vek: 18

Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper

Váš herný nickname: Dunmaglass

Ako dlho hráte na serveri: Skoro 10 mesiacov

Ako dlho hráte Minecraft: od 1.5.2

Dôvod prečo chcete byť Helperom práve na MidasCrafte: Na tomto serveri hrám veľmi rád,páči sa mi A-team a som ochotný pomáhať hráčom a aj serveru.Aktívny som každý deň a predsa len nastávajú situácie keď prídu nováčikovia a nevedia čo a ako alebo sú tam hráči ktorých treba tak trochu zmierniť

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!:

1. /warn - Príkaz na upozornenie dotyčného hráča v prípade že robí niečo čo je proti pravidlám
  2. /mute - Príkaz na umlčanie hráča na určitú dobu(v najhoršom prípade aj permanentne)
  3. /inv see , /bp ,  /ec (meno hráča) - Tieto príkazy umožňujú členovi A-teamu nahliadnúť či už do inventára,batohu alebo ender chesty daného hráča čo sa samozrejme hodí v prípade podvodu alebo krádeže
  4.  /co i - Príkaz,ktorý zobrazí podrobné info o konkrétnom blocku(kto s ním manipuloval,bral niečo z chesty atd..)
  5.  /vanish - Umožňuje členovi A-teamu zneviditeľniť sa(ako keby sa odpojil) a to v prípade keď potrebuje sledovať hráča či neporušuje pravidlá a po prípade ho usmierniť
  6.  /kick - Príkaz na vyhodenie hráča zo serveru + musí byť dôvod
  7.  /tphere - Príkaz na teleportovanie daného hráča ku mne
  8.  /ban - Príkaz ktorý zakáže danému hráčovi pripojiť sa na server + musí byť samozrejme na to dôvod  /tempban - Ban na určitú dobu
  9.  / ipban -  Zabanuje IP adresu danému hráčovi + dôvod
  10.  /chatclear - Príkaz ktorý vyčistí chat v prípade spamu alebo reklame

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

• Zákaz používať cheaty,hacky a zneužívať herný bug ktorý treba okamžite nahlásiť
  • Je zakázané robiť akúkoľvek nepovolenú reklamu či už na iný server,TeamSpeak...
  • Každý redstone obvod,automatické farmy,triedičky atď je treba dať schváliť členovi A-teamu
  • Je zakázaný akýkoľvek griefing a vykrádanie cudzích majetkov
  • Nenadávať a neurážať ostatných hráčov a nepoužívaj nevhodné nicky
  • Každý hráč je povinný rešpektovať pravidlá serveru a riadiť sa pokynmi člena A-teamu(Helper,Admin,Builder,Majiteľ) ktoré su pre neho záväzné
  • Nežiadaj o OP,nespamuj v chate a taktiež je zakázané žiadať o zmenu počasia
  • Mobtrapky sú na serveri zakázané,povolené sú len XP farmy ktoré musia byť schválené a taktiež platí že 1 hráč-1 XP farma..Verejné xp farmy sú zakázané rovnako ako aj prevádzkovanie blaze fariem
  • Je prísne zakázané stavať jednoblokové farmy na zvieratá a treba dodržiavať pravidlo kde musí byť maximálne 70 tile-entít a entít v 1 chunku
  • Ak je hráč neaktívny viac ako 60 dní,automaticky sa mu zmažú jeho rezidencie.Ak je to už 70 dní,zruší sa herný účet

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Nie,nebol som

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Takže moje meno je Adrián, mám 18 rokov a bývam v obci s názvom Kanianka.Študujem odbor mechanik PC sietí na jednej nemenovanej strednej škole(fakt sa za tu školu hanbím a je mi z nej zle :D).K mojím koníčkom patrí samozrejme hranie PC hier,veľmi rád sa kukám na seriály,filmy,rád chodievam do hôr na turistiku a celkovo mám rád prírodu a zvieratá :).Fascinuje ma severská mytológia 😀 a celkovo sa zaujímam o históriu.Čo sa týka povahy som introvert,nemám za potrebu vyvolávať konflikty,som priateľský,ale tiež mám len jedny nervy..veľmi rád pomôžem keď viem a ako vďaka mi bohato stačí obyčajné ,,Ďakujem''.Celkovo beriem veci s humorom,rád sa zasmejem,milujem hudbu a dobré pivo 😀 :).

Ahoj,

dostav se prosím na pohovor na nás TeamSpeak v neděli 16.2.2020 ve 20:00. Před pohovorem je potřeba si napsat test, který si vyzvedni v 19:30 taky na ts.

Hodně štěstí a budeme se těšit 🙂

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Ahoj, tvoju žiadosť sme posúdili a na základe ústneho pohovoru sme ako hodnotiaca komisia dospeli k názoru, že bohužiaľ nespĺňaš všetky požiadavky na výkon tejto funkcie.

Z uvedeného dôvodu preto prihlášku zamietam.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~