Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o funkciu Builder. (RPG server)

Mám 15 rokov a rád by som sa stal Builderom na RPG serveri. Môj nickname je Technecium a Minecraft hrám už 5,5 roka. Na tomto serveri som si kúpil VIP. Mám kúpený Minecraft a nikdy som nedostal ban, kick, mute, ani warn. Tento server sa zaradil medzi moje obľúbené. Sú tu milí hráči, príjemná atmosféra. Podľa mňa má tento server veľký potenciál.
Môj Ts3 nickname : Technecium
10 príkazov, ktoré by mal Builder poznať:
//brush sphere - používa sa napríklad na stavbu hory, pláže, jaskyne...
//hpos1 - základ, označenie
//cut - "vystrihnúť" označenú zónu
//paste - "prilepiť" to, čo sme skopírovali alebo vystrihli
//copy - skopírovať oblasť
//setbiome - zmení bióm označenej oblasti
//fill - vytvorí pod nami "platňu" s danným polomerom (v kockách) a hĺbkou
/fill - vyplní priestor meddzi dannými súradnicami
/setblock - umožnuje (v creative) položiť pod seba kocku, a tak začať stavať SkyBlock a pod.
//replace - "nahradí" určitý typ kocky v označenej oblasti
//undo, //redo - späť, znovu
//forest - vytvorí les
//hssphere - vytvorí guľu
Niečo o mne :
Mám dlhoročné skúsenosti s módmi a viem pekne stavať. Ovládam viacero jazykov. Píšem do chatu gramaticky správne. A taktiež viem zapájať redstone obvody a v PvP nie som nováčikom. Mám dobré skúsenosti s pluginmi pre CraftBukkit a Spigot. Stavanie je podstatou Minecrfaftu. Mám skúsenosti so stavaním máp na Bedwars alebo stvaním lobby serveru. Stavby sú na server "vizitkou", takže servery s peknými stavbami sú v popredí. Na minihre Build Battle mám 81 víťazných hier. Hrávam aj Fortnite a Agar.io. Hrával som viacero modpackov, medzi nimi Tekkit Legends, Steve's galaxy, Čarovný Minecraft, Crafting dead, ...

Ahoj, co se týče přihlášky, tak tu mám takové dvě věci.

1. Builder častokrát staví jinde než jen na rpg serveru, takže pokud se hlásíš na post buildera, jedná se o obecnou přihlášku, ne o přihlášku na daný server (rpg, survival, ...)

2. V přihlášce mi chybí odkazy (nebo nahrané screeny) tvých staveb. Pokud nějaké screeny máš, byl bych rád, kdyby si je mohl předložit.

Přihláška jinak vypadá dobře. Já osobně teď nemůžu další část náboru moc řešit, takže by další domluva šla přes administrátora mikin321.

My attitude isn't bad, it's just in beta.

Tu sú nejaké moje stavby...

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Síce nie som builder, ale niečo o stavaní viem a rád by som sa vyjadril.

Ten prvý obrázok, tvoja stavba je len ten dom? alebo aj terén okolo? keďže ten dom do toho prostredia vôbec nezapadá, tak súdim, že si to len dostaval už vopred upraveného terénu.

Druhý obrázok veľa neukazuje, je to iba maličká stavba, na serveri sa skôr požadujú veľké stavby, domy, hrady, dungeony.

Ak pri prvej fotke je ten terén okolo tvojim dielom, tak klobúk dole, vyzerá to super, dom nie až tak.  Taktiež v build battle pár kúskov piesku, trávy a obsidián s lávou vie postavať ktokoľvek.

Skús sa pozrieť z dynmapy, alebo v hre samotnej na rôzne dungeony, stavby atď. všade po svetoch RPG alebo spawn na survivale. Ak si myslíš že by si dokázal postavať stavby v podobnom merítku a kvalite, tak nebudem proti.

S pozdravom

TheMightyPepper

Môj najnovší výtvor ( je na MidasCrafte).

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

@mikin321 po konzultácii s @FridolinSlehacka ho prosím ťa pozvi na pohovor a daj mu stavať nejakú konkrétnu stavbu. Myslím, že by sme vedeli z neho niečo vykresať. Good luck.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Ahoj,

poprosil bych tě o postavení nejlépe věže na kopci, ve stylu medieval, na našem Creative serveru. Až budeš mít hotovo kontaktuj mě in-game / skrze herní fórum a domluvíme se na termínu pohovoru.

mikin321

Hráč splnil zadání stavby na Creative serveru a po in-game domluvě byl termín pohovoru stanoven na 9. 4. 2019 v 16:15.

V zastoupení Kamzíka.

Rád ti oznamuji, že na pozici Builder si byl přijat.

Prosím, kontaktuj mě in-game, či na TS3 serveru, abychom vyřešili podrobnosti.

mikin321