Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žiadosť o Nábor na člena A-TEAMU [BUILDER]

Vek: 14 rokov
Pozícia na ktorú sa hlásite:
Builder
Váš herný nickname:
NikTendoYeOk (plánuje sa zmena nicku o 6 dní)
Ako dlho hrátena serveri:
Za Môj účet ktorý tu uvádzam tak 2 dní (v hernom čase cca. 2,5 hodín) ale za rôzna warez účty 3 mesiace...
Ako dlho hráte Minecraft:
2 roky
Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Builder poznať:
//wand //cut //set //walls /gamemode creative //undo //redo //expand //copy //paste
Boli ste už v minulosti Builderom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:
Áno, na serveri JoriCraft
Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):
Ahoj, Volám sa Adam, rád staviam stabvy v Minecrafte lebo ma to napĺňa a snažím sa čo najviac zlepšovať v mojom stavaní... Rád trávim čas zo svojimi priateľmi a z mojou priaťeľkou.V tejto dobe mám veľa času a preto som sa rozhodol že sa budem stále vyvíjať v Builderskom smere... Tento smer ma zaujal pred mesiacom keď som začal stavať pre rôzne serveri a povedal som si, že by bolo super sa posunúť na vyžšiu úroveň a spoznať nových ludí na MidasCrafte. Bude náročné  sa zlepšiť ale pokúsim sa o to.

Pridajte nám sem aj nejaké obrázky stavieb, ktoré ste stavali vy: Obrázky Ktoré som poslal boli len dva a nemal som priestor ukázať vám Celú stavbu postavenú exkluzívne pre MidasCraft a týmto vás pozívam sa pozrieť osobne... IP servera na ktorom je to postavené tu nechcem uvádzať lebo chcem sa vyhnúť zbytočným problémom ktoré by mi mohli zkomplikovať môj nábor, takže prosím uveďte mi platformu na ktorú vám to môžem poslať...

Z pozdravom, Adam.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Zdravím,

Po celkovom zhodnotení tvojej prihlášky a po kolegiálnej dohode, ti musím bohužiaľ oznámiť, že ako uchádzač nesplňuješ podmienky pre ďalšiu časť náboru na post buildera na našom serveri.

Krátke odôvodnenie:

• Nesplňuješ počet odohraných hodín na našom serveri.
  • Taktiež ako si sám podotkol máš na 1 účte nahrané XY hodín a na ďalších účtoch máš XY hodín čo sa môže brať ako multiaccount.
  • Gramatické vyjadrovanie a štylistika viet zodpovedá tvojmu veku. Ako builder by si sa mal vyjadrovať na úrovni.
  • Po kolegiálnej dohode si nemyslíme, že by si bol vhodný ako kandidát na post buildera. Priložené screeny sú v pohode ale sú ako tomu my hovoríme: " basic " stavby. Podľa nášho názoru by si mal ešte nadobudnúť skúsenosti aby si mal možnosť byť builder na našom serveri.
  • To že si nás pozval na server je síce pekné, avšak stačilo poslať screen cez printscreen.

Prihlášku z týchto dôvodov zamietam. Avšak ďakujem ti za prejavený záujem a prajem ti veľa zdaru a úspechov pri hraní. Podanie novej prihlášky si môžeš uskutočniť o 30 dní po zverejnení verdiktu. (29.6.2020).

S pozdravom Capeman.

Lock.