Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadost o unban

Váš herný nickname: Dan4040
Váš vek:12
Server na ktorom ste ban dostali: Survival
Dátum banu:20/11/2020
Dôvod banu:Kill aura a xray
Administrátor, ktorý ban udelil:Invis512
Bol podľa vás ban oprávnený?Nechápu
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:Já jsem necheatoval jen jsem si udělal srandu v chatu že mám xray
Prečo by sme mali unbanovať práve vás?nepravdivý cheaty
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?Ne

Zdravím

Rozhodně mi nepřijde jako dobrý nápad říkat že máš cheaty i když to třeba není pravda, tímto si se v podstatě doznal k tomu že si cheater.Pokud se nepletu tak helper nemá možnost nijak zjistit jestli je to pravda nebo ne.

Nemyslím si že kdyby někdo opravdu  chtěl hrát na jakémkoliv serveru, že by hned po připojení začal vykládat něco podobného.

Na druhou stranu musím ocenit že si s takovou rychlostí podal žádost o unban. A beru to jako že bys rád na serveru hrával jen sis neuvědomil následky svých činů.

To je asi vše co bych k tomu chtěl říci a pevně věřím že náš admin team rozhodne spravedlivě.

Děkuji a přeji hezký den

max100

Zdarec,

jak říká max, ihned po připojení se přiznávat k nevhodným činům a aplikacím a pohoršovat tak zbytek serveru a nastavenou morálku, není moc vhodné.

Abych vše uvedl na pravou míru, sledoval jsem tvé chování a pohyby zřetelněji, než by sis mohl myslet a nejsem si jist, zda hitování zombie za zády, je super schopnost...

Přikládám důkaz k tvému BANu, snad postačí.

Hezký zbytek dne,

Invis512

Žiadosť o unban sa zamieta.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~