Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žiadosť o UNBAN

Herný nickname: Sestik

Server na ktorom ste ban dostali: MidasCraft

Dátum banu: 4/10/2019

Dôvod banu: používanie hokejovej výstroje

Vek: 16

Prečo by ste u nás chceli znovu hrať? MidasCraft je jediný,podstivo-spravený server s úžasnou komunitkou ktorý poznám 🙂

Ľutujete konanie, ktoré viedlo k vášmu banu? Je mi to úprimne ľúto, tento server som hrával pravidelne a ešte častejšie zaň hlasoval. Bol som mu verný do chvíle kým mi zostala výstroj po hokejovom zápase(predpokladám že sa jednalo o Bug či chybu v commande) Výstroj som stratil, až na uschované topánky v end cheste pre ktoré ma napadlo dokonalé využitie🤯. Lož má krátke nohy čo sa aj dnes preukázalo, takže si z toho beriem aj ponaučenie:).

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Tomuto serveru som venoval obrovské množstvo času, cez príbeh až po kvalitne spravenú(aj esteticky) resku. Som do istej miery zaskočený ako som to pokašlal. Dúfam že to ešte mikin321 zváži a odpustí mi (čo i len podmienečne) Ďakujem za váš čas a prajem pekný deň.

Ahoj,

jelikož je to tvůj první prohřešek a v celkovém obrazu se chováš jako slušný hráč, jsem pro zkrácení banu na 4 dny. Jelikož jsi zároveň získal obrovskou výhodu oproti ostatním hráčům a zneužíval si ji dlouhodobě (podezření na speedhack bylo již minulý týden), navrhoval bych k trestu přidat jednu dvojbednu obsidiánu a finanční trest ve výši 40 % majetku (a samozřejmě zabavení zbytků hokejové výstroje)

Avšak je to jen návrh a finální rozhodnutí vydá člen vedení.

Doufám, že v případě unbanu a odpykání trestu se polepšíš.

mikin321

Totálne súhlasím s trestom dakujem za tvoj čas 🙂🍀

Skráteniu trestu na 4 dni sa vyhovuje + ďalší trest je zabavenie majetku so ktorým skutok spáchal, čiže korčulí zo štadióna. Trest vykoná @mikin321. Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~