Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o UNBAN

Herný nickname: Eerstik

Server na ktorom ste ban dostali: Survival
Dátum banu: 22.3.2020 - 1.4.2020
Dôvod banu: Griefing
Vek: 16 
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel? : Prechádzal som si mapu a našiel som si dom bez resky, nevedel som o tom že to je griefing, ked si vylutim dom hráča ktory to už nehraje hned ked ma uvidel BuBly prišiel si ho vylutit tiež ale žiaden ban nedostal to nieje spravodlivé, keby sa určitý hráč napojí nemám problém mu to vrátit. Podla mna to nieje griefing, griefing  je podla mna ked hráč trolli hráča. Ako napr. Dunmaglass dáva lávu pred portal hráčom menom Sajmon a Pako107.
Bol podľa vás ban oprávnený? : Nie.
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? : Som spravodlivý hráč, Neokradam, a pomaham.
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
: Nie.

IPBAN aj BAN na 10dní som dostal od Hl.Helpera Seddes.

Ahoj,

Když se k tomu vyjádřím po částech,

nevedel som o tom že to je griefing, ked si vylutim dom hráča ktory to už nehraje

Přímo z definice griefingu: Způsobit hráči nepřiměřenou ztrátu nebo zvrátit jejich postup.
Zničit nebo upravit výtvory ostatních hráčů bez jakéhokoli svolení v sandbox hrách, jako jsou Minecraft a Terraria.

ked ma uvidel BuBly prišiel si ho vylutit tiež ale žiaden ban nedostal to nieje spravodlivé

Po překontrolování jsi byl ty jediný, kdo odtamtud něco vzal v tu dobu. Netvrdím, že tam třeba nešel se stejným úmyslem. Ničeho se ale nedopustil, nebyl jediný důvod k jeho potrestání (screeny dole).

Podla mna to nieje griefing, griefing  je podla mna ked hráč trolli hráča. Ako napr. Dunmaglass dáva lávu pred portal hráčom menom Sajmon a Pako107.

Ano, v definici griefingu je i trollení. A máš pravdu i v tom, že pod výstupním portálem v Netheru byla láva od Dunmaglasse (screeny dole, udělané po zpětném opětovném přezkoumání). Když jsem je ale začal sledovat - poté co si na to začali na serveru stěžovat -tak tam žádný portál nebyl. Ten byl zničen přibližně měsíc předem hráčem Keaira.

Abych to tedy shrnul, po vzání v potaz tvého chování na fóru, ve hře a i současné situace jsem pro zkrácení banu na délku sedmi dní od vyjádření se člena vedení.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Chcel som si kúpiť Donatora cez tu karanténu lebo doma sa brutálne nudím, a je to jediný server ktorý som našiel ktorý ma baví, je tam dobrá komunita, dobrý AT (hlavne mamamiaSK). A trz keď o týždeň už bude škola, som na internáte a to veľmi nebudem mať čas. Nedalo by sa to skrátiť prosím? Už som nikdy neurobím, nevedel som že to bude mať až také následky, ponaučil som sa. <3

vzhladom k aktualnej situacii sa prihovaram, som za vynimocne udeleny unban. verim ze on ako aj jeho partia si navzdy zapamataju co je grief a budu si vedomi aj nasledkov - v pripade dalsieho porusenia dvojnasobny trest

pisem vam aby si vedel ze sa na to nezabudlo a tvoja situacia ako aj ine sa riesi takze nie je potrebne dalsie naliehanie

rozhodnutie zavisi od vedenia serveru

Žádosti o unban se vyhovuje.

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne