Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - AptemLetsPlay - 6436

Váš herný nickname: AptemLetsPlay

Váš vek: 12

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): Konzola

Dátum banu: 23.03.2021 12:01

Dôvod banu: Reklama + obchádzanie banu + toxicita + kidiotizmus [NoUNB]

Administrátor, ktorý ban udelil: Administrator

Bol podľa vás ban oprávnený?
áno

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
chcel som iba ísť volať s kamarátom

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
uvedomujem si svoju chybu že nemožem robiť reklamu na discord servere

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
už sa to nebude opakovať

Ahoj,

Já bych řekl, že dodatek za banem [NoUnban] mluví za vše. Avšak třeba toto bude vyjímečný případ, což si nemyslím.

-hany

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq

že ja som si platil 12 eur 🙁
+ som ešte robil z vašeho servera streamy

a mám s toho toto ?

Nerobte to pre mňa ale ludí čo baví sledovať váš server.
Je to najsledovanejšia séria na mojom kanále.

https://www.youtube.com/watch?v=WKa72O6qn_Y a https://www.youtube.com/watch?v=jvmzn0uYMQo za necelý mesiac min. 25 zhliadnutí jak mám luďom povedať že už z ích oblúbenej série nič nebude ?            :peepocry:

Aptem

No, teď z toho vidím veřejnou propagaci YT channelu, což si tím šance ještě zhoršíš, než zlepšíš. Nějaký ten pátek si na serveru hrál, a žádáš si o unban. To je sice hezké, že na midasu chceš hrát.. bylo by, kdyby jsi hned po původním banu na discord server midasu nepsal, cituji: "na grc mi z vas je". I tak, už jsi tam nahrál čas, a byl jsi, dovolím si říct, heden z lepších a slušnějších hráčů. Snad se někdy na midasu uvidíme.

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq

Nemá to byť reklama sú to iba videa z vašeho servera.

Quote from hanyseqq on 4. apríla 2021, 1:40

No, teď z toho vidím veřejnou propagaci YT channelu, což si tím šance ještě zhoršíš, než zlepšíš. Nějaký ten pátek si na serveru hrál, a žádáš si o unban. To je sice hezké, že na midasu chceš hrát.. bylo by, kdyby jsi hned po původním banu na discord server midasu nepsal, cituji: "na grc mi z vas je". I tak, už jsi tam nahrál čas, a byl jsi, dovolím si říct, heden z lepších a slušnějších hráčů. Snad se někdy na midasu uvidíme.

čo je zlé na tom, že niekto streamuje z Midasu? Streamovať môže každý, nie každý môže dostať rank youtubera.... wtf...?

Quote from aptemletsplay on 3. apríla 2021, 21:29

a mám s toho toto ?

Aptem, ja by som ti rád niečo zdôraznil a citoval:

§ 43 Za príspevok na server nie je možné domáhať sa porušovania už zavedených pravidiel fungovania serveru. V prípade porušenia pravidiel serveru nie je zohľadňované, či užívateľ poskytol, alebo neposkytol finančnú podporu serveru.

Už je to opakovane, čo na serveri zdôrazňuješ tvoj finančný príspevok. Fakt ťa prosím, aby si kontaktoval Hicoriu, aby ti peniaze vrátili, pretože priznám sa, ja na takéto správanie nemám nervy. Ja na to súhlas dávam, aby ti tie peniaze vrátili.

Zároveň toto je však jeden z dôvodov prečo si ten ban s dodatkom NoUNB dostal - kvôli toxicite. To, že dostaneš ban, neznamená, že môžeš neobmedzene využívať dynmapu. Pôvodne si dostal len 30 dňový ban avšak kvôli tvojej hlúposti a nedodržiavaniu pravidiel máš teraz permu. A nevidím ani najmenší náznak pokory a oľutovania veci z tvojej strany, čo je základný predpoklad pre unban.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
Quote from Kamzík on 4. apríla 2021, 9:56
Quote from hanyseqq on 4. apríla 2021, 1:40

čo je zlé na tom, že niekto streamuje z Midasu? Streamovať môže každý, nie každý môže dostať rank youtubera.... wtf...?

Quote from aptemletsplay on 3. apríla 2021, 21:29

a mám s toho toto ?

Aptem, ja by som ti rád niečo zdôraznil a citoval:

§ 43 Za príspevok na server nie je možné domáhať sa porušovania už zavedených pravidiel fungovania serveru. V prípade porušenia pravidiel serveru nie je zohľadňované, či užívateľ poskytol, alebo neposkytol finančnú podporu serveru.

Už je to opakovane, čo na serveri zdôrazňuješ tvoj finančný príspevok. Fakt ťa prosím, aby si kontaktoval Hicoriu, aby ti peniaze vrátili, pretože priznám sa, ja na takéto správanie nemám nervy. Ja na to súhlas dávam, aby ti tie peniaze vrátili.

Zároveň toto je však jeden z dôvodov prečo si ten ban s dodatkom NoUNB dostal - kvôli toxicite. To, že dostaneš ban, neznamená, že môžeš neobmedzene využívať dynmapu. Pôvodne si dostal len 30 dňový ban avšak kvôli tvojej hlúposti a nedodržiavaniu pravidiel máš teraz permu. A nevidím ani najmenší náznak pokory a oľutovania veci z tvojej strany, čo je základný predpoklad pre unban.

1. nehovorím že chcem unban kvoli tomu že som si zaplatil mám dostať unban
    2.neviem jak som bol toxic a cez tú dynmapu sa ospravedlňujem ale R3hOr chcel dokaz že to možem robiť a mne vtedy nedošlo že vlastne nemožem.

Aby som podal svoj nazor

Aptema som v poslednej dobe celkom nemusel

Aptem mal permaban a potom za to že bol toxic a pisal cez dynmapu počas banu (neviem či je to obchadzanie banu) dat mu hned ipperma ban bez možnosti unbanu mi pride trochu tvrde

Ja by som navrhnul Skratenie banu na 1-3 mesiace s nieakou podmienkou a ked by hrač opät vyviedol nieaky hrubší priestupok tak vtedy by som uvožoval o ip perma bane  bez možnosti unbanu

To je čisto môj nazor, No však necham to na členoch vedenia

-erzoo 🙂

Já bych to viděl na těžení obsidianu, protože je to větší pain než psát 1000 slov úvahu. 5 chestek by stačilo 😛

Quote from haribakjetu on 5. apríla 2021, 19:38

Já bych to viděl na těžení obsidianu, protože je to větší pain než psát 1000 slov úvahu. 5 chestek by stačilo 😛

tá úvaha není zas tak blbý nápad 😀

Jakoby ta úvaha není zas tak těžká, protože těch cca 1000 slov dáš díky tomu, že to proste okecáváš, mně osobně to trvalo takových 30-45 minut. To ten obsidian je na pěkně dlouho, aby se pročistila hlava, ještě s tím krumpáčem.. 😀

Quote from haribakjetu on 5. apríla 2021, 20:46

Jakoby ta úvaha není zas tak těžká, protože těch cca 1000 slov dáš díky tomu, že to proste okecáváš, mně osobně to trvalo takových 30-45 minut. To ten obsidian je na pěkně dlouho, aby se pročistila hlava, ještě s tím krumpáčem.. 😀

a teraz tá zásadná otázka - vzal si si z toho trestu ponaučenie? 😀

Z toho těžení? To si piš, byla to fakt bolest. U banu můžeš dělat něco jiného, ale toto ti žere čas. Lepší mít 60 dni ban než těžit obsidian.

kludne aj ťaženie hlavne nech mám unban

Trest mením na trest dočasného banu v trvaní 45 dní. Lock.