Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - CountryBoy126

Váš herný nickname: CountryBoy126

Váš vek: 15

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): Na celem serveru

Dátum banu: 7.4.2021

Dôvod banu: Závažné narušenie bezpečnosti serveru, neoprávnené zhromažďovanie citlivých informácií o iných hráčov, porušenie pravidiel

Administrátor, ktorý ban udelil: Konzole

Bol podľa vás ban oprávnený?
Ne

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Nic, ani jsem nic neudelal

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
Asi protoze jsem nic neprovedl a myslim si ze je to trosku blbost dostat ban za to, co udelala druha osoba

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
Dobry den tak zacnu od zacatku, pred 2-4 dnama mi bratr rekl o survival serveru tak jsem si rekl super survival jsem nehral dlouho tak jsem se pripojil, zaregistroval a videl jsem na lobby serveru ze mam na IP vice uctu byly tam tri jeden muj, bratruv a jeden ktery nezname my oba. Bratr to samozrejme nahlasil adminum a kdyz jsem se pripojil tak jsem to projistotu rekl taky, udelal jsem si noveho kamarada a vse bylo skvele ale asi 1-2 dny potom jsem dostal ban za to, co udelal muj bratr nikoli ja. Sam mne do toho zatahoval ale ja nechtel a ani furt nechci protoze nejsem debil kdyz uz to tak reknu. Na vasem serveru hraju rad na serveru jsou skveli lide a ja jen chci aby jste videli ze nejsem jako muj bratr chci aby jste videli ze jsem snesitelnejsi a min pitomy nez muj bratr. Snad mi date sanci 🙂

Zdravím aby som podal svoj nazor

Tento ban na hrača CountryBoy126 je neprávom (moj nazor)

Lebo za to čo spravil jeho brat ingomizzek by nemal jeho brat trpiet

Ano chápem že ten ipban je preto aby sa Ingomizzek zrejme už nepripojil

Navrhnul by som odbanovanie ipadresy aby hrač countyboy126 mohol opät hrat

A hračovi Ingomizzek nechat perma ban ak by sa pripojil za multi acc navrhnul by som permaban (nounb) a ak by sa opätovne pripojil za multi acc vtedy by som udelil perma ipban

Toto je čisto môj nazor

-erzoo 🙂

Ban je podľa môjho názoru oprávnený, nakoľko je zrejmé, že hráč Ingomizzek nemá príbuzného, opieram sa pritom o záznamov k jeho nicku, ktoré sú vedené v hre:

Dňa 11.02.2021 Invis512 poznamenal, že Ingomizzek iné hráčske účty nepozná. Následne bol dňa 08.04.2021 doručený adminom nasledujúci dôkaz:

[20:31:37 INFO]: XxCzeCHxX55 issued server command: /mail send ItzNightYT hej nevím jsetli si to viděl na forum ale jak je tam žadost o unban od CountryBoye126 tak tam píše zě ingomizzek je jeho bracha a při tom ingomizzek nema brachu

Keďže predmetná žiadosť o unban je zjavný podvod a pokus o obchádzanie banu, udeľujem permaIPban na firewalle + dodatok NoUNB.

Žiadosť o unban sa týmto zamieta.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~