Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - GoldenExperience - 6584

Váš herný nickname: GoldenExperience

Váš vek: 15

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): Survival

Dátum banu: 03.05.2021 21:00

Dôvod banu: griefing

Administrátor, ktorý ban udelil: Jakub_Moonlight

Bol podľa vás ban oprávnený?
n

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Pravidlá neboli porušené

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
Síce viem, že mi Jakub_sunlight dal s radosťou ban, ale nemyslím si, že bol oprávnený.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
n

Golden a diviš sa že maš ban ?

Postavil si velký text *P V P* na stavbe timtaxa  (myslim že za to bol ten ban)

a text poškodzoval stavbu takže sa nedivím že maš ban

+ ešte myslim že si tu žiadost písal tak 5 min lebo je napísana na urovni škôlkara

Ja niesom za Unban

-erzoo

No takže , Vedel som o stavbe Goldena a Chlebička  na soche STEAVA ( ktorá je moja stavba )   boli sme spolu v roomke keď mi povedal , že  idú mi postaviť  na sochu nejakú vec  a ja som s tým bol v pohode . Som za unban keďže mi to vôbec nevadilo a neprekážalo , golden a chleba nezničil sochu ale ju trocha upravili a za mňa to není hodné banu , Ban by mal dostať napríklad erzoo čo zničil hlavu sochy a aj sa k tomu priznal no drejg neurobil nič .

Zhrnutie : Som za unban ,keďže mi stavba čo vykonal golden a chleba vôbec neprekáža, k tomu mali ešte odomňa aj súhlas k stavbe . Jakub sa mohol opýtať či mi to prekáža alebo či som o tom vedel .

Ps : text P V P je pre mňa aj ostatných ako kompliment , aj preto je socha postavená nad goldenovu arénu pretože reprezentuje (aspoň za mňa pvp v ende )

Timtax

Ahoj 🙂

Erzoo ja byť tebou tak som ticho, že na úrovni škôlkara. Ty píšeš íčka podľa nálady. 🙂

+ ešte myslim že si tu žiadost písal tak 5 min lebo je napísana na urovni škôlkara

🤡

Erzo, som rád, že uznávaš moju žiadosť, ako dielo nad rámec tvojich schopností, ale nemyslím si, že mi treba dať si veľkú prácu so žiadosťou, ktorá vznikla dôvodom "neodorzumenia" alebo skôr deficitom snahy Admina Jakuba_monlita spýtať sa ma ohľadom tejto situácie a urýchleným udelením banu mne a chlebovi.

Ban by mal dostať napríklad erzoo čo zničil hlavu sochy a aj sa k tomu priznal no drejg neurobil nič .

Neurobil jsem nic proto že jsem neměl důkazy a bez důkazů toho asi moc neudělám. Nehledě na to že jestli máš problém s tím že jsem mu nedal ban tak prosím napiš někomu z mých nadřízených a nepiš hned veřejně na internet že nic nedělám. díky ti

Golden myslím si že pokud chceš dostat unban tak ta žádost musí být nějaká smysluplná a ne jen pět vět pak vedení neví co se stalo a ani za co by ti mělo dát unban. Ale já na serveru nejsem takže se k tomu moc nebudu vyjadřovat

Chlebovi bol ban udelený za zničenie mojej stavby v ende a nie timtaxovej, keďže report išiel odomna, Podľa mňa si mal na tom účasť aj ty tak zabanoval aj teba. Je smutné nevedieť napísať Jakubov nick, keď si ho deň pred tým otravoval na rpg. Tiež niesom za unban.

-Speed

Quote from ondras23 on 4. mája 2021, 9:37

Golden myslím si že pokud chceš dostat unban tak ta žádost musí být nějaká smysluplná a ne jen pět vět pak vedení neví co se stalo a ani za co by ti mělo dát unban. Ale já na serveru nejsem takže se k tomu moc nebudu vyjadřovat

taky jsem chtěl dodat že nejsem za unban

Nechápem prečo sa vôbec vyjadruje niekto iný ako timtax, jakub-monlit a vedenie.

Ban mi nebol udelený za griefing tvojej budovy, spedmin, ale za zničenie timtaxovej stavby.

Neviem, čo urobil budove chleba, ale (ako nám povedal invis, keď niekto griefol našu budovu a nemienil to riešiť) tvoja budova sa vôbec do endu nehodí, ničí prírodný vzhľad krajiny a nepáči sa mi. Keď bol u tvojej budovy Admin Jakub_monlit a riešil to, vyzerala rovnako ako vždy. A nemyslím si, že chleba dostal ban len za akési upravenie tvojej budovy, pretože ho dostal súčasne so mnou po tom, ako jakub-munligt skontroloval timtaxovu stavbu.

a prečo admini sa najprv nespítajú a daného človeka že či o tom vie a že či mu to vadí a potom dávať ban není to takto trochu divné ?

Ahoj,

v niektorých príspevkoch to bolo trochu náročnejšie čítanie, ale nakoniec som sa dokopal k tomu, čo, kto a komu povedal.

Vedel som o stavbe Goldena a Chlebička  na soche STEAVA

Nápis PVP nebol problém, za mňa bol vpohode a ak by som bol na tvojom mieste, tiež by som s ním súhlasil.

golden a chleba nezničil sochu

To, či ju zničil chleba, ti povedať neviem. Ale minimálne golden v tom má prsty.

Quote from goldenexperience on 3. mája 2021, 23:12

Erzo, som rád, že uznávaš moju žiadosť, ako dielo nad rámec tvojich schopností, ale nemyslím si, že mi treba dať si veľkú prácu so žiadosťou, ktorá vznikla dôvodom "neodorzumenia" alebo skôr deficitom snahy Admina Jakuba_monlita spýtať sa ma ohľadom tejto situácie a urýchleným udelením banu mne a chlebovi.

K tomuto sa radšej okrem posledného slova nebudem vyjadrovať. Chleba má ban za niečo iné.

Nechápem prečo sa vôbec vyjadruje niekto iný ako timtax, jakub-monlit a vedenie.

Trochu offtopic ale... Aj ty sa vyjadruješ k príspevkom, v ktorých nie si priamo zainteresovaný. A keďže sa každý môže vyjadrovať (slušne, bez vulgarizmov), nevidím dôvod im to zakazovať.

A teraz ja. Myslím, že toto nie je "menšia úprava".

To, kto rozbil hlavu som nezistil (alebo som si minimálne nevšimol). Avšak bola zničená v dobe, keď bol aj zvyšok STEAVA. U zvyšku sú jasné dôkazy, kto tie postele poodpaľoval.

Pred vydaním návrhu na úpravu trestu by som si rád prečítal, čo k tomu povie Golden a Timtax.

Na záver už len toľko - Golden je smutné, že sa smeješ z iných, že nevedia písať pravopisne správne pričom ty nevieš napísať alebo aspoň skopírovať môj nick správne. Nás v škole učili, že čo nevieme na to nemáme upozorňovať - miesto snahy napísať celý môj nick, myslím, postačí Jakub.

Pekný zvyšok dňa

Jakub

PS. Áno Golden, viem, že môj nick komolíš schválne 😀

Mám pár otázok pre pána Admina jakba.

Keď je stavba patrí hráčovi Timtax a súhlasí s jej úpravou, bol tento ban udelený právom? Dal by si mu ban, keby si ju upravil sám? Čo keď nám tú sochu predal? Nemyslíš si, že by bolo lepšie sa najprv spýtať čo, ako a prečo je to tak, ako to bolo a s chladnou hlavou vykonávať svoje povinnosti namiesto toho, aby si bol na mňa urazený či nahnevaný a dal mi ban bez jedinej otázky?

Keď je ban udelený neprávom, pretože sa admin zmýlil, nevidím dôvod na vyjadrovanie sa iných osôb s komentármi ako "s unbanom nesúhlasím" a "nie som za unban", aj keď ani nie sú v A-teame.

Síce chleba dostal ban za niečo iné, ale myslím si, že jeho nápis PVP tvoje rozhodnutie o dĺžke trestu ovplyvnil, jkub_sunlajht, tak som to spomenul.

Je mi maximálne jasné, že nikto nič nikomu nepredal. Ak s tým Timtax ale zrazu súhlasil, tak ja s tým nič neurobím. Keďže sa odstránila príčina banu, myslím, že nič nebráni unbanu.

Ešte raz pekný zvyšok dňa

Jakub

Nebudem sa vyjadrovať k žiadosti, len zareagujem na toto:

Na základe pravidla 141 z rožšírených pravidiel platí nasledovné:

K žiadosti o unban majú právo vyjadriť sa všetci hráči serveru a členovia admin teamu. Majú rovnaké právo diskutovať o tejto žiadosti.

Zároveň, viem že žiadosť o unban pojednáva o ničení stavbe postavenej hráčom "Timtax", na ktoré dal povolenie. Ale rád by som pridal na riešenie aj tento grief. Stavbu som rollbackol na to, aby som vedel ukázať o čo ide. Stavbu nepovažujem ako stavbu, ktorá by rušila "prírodný" vzhľad endu. Danú stavbu postavil R3h0r a zničil si ju ty a Chlebicek.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.

Doplnok

https://ctrlv.sk/EuPT

https://ctrlv.sk/GX6X

Doplnok

Toto jsou moje stavby a já jsem neměl problém s tím aby je zničily. 🙂 #Zuhlasym

Quote from R3hOr on 4. mája 2021, 22:49

Doplnok

Toto jsou moje stavby a já jsem neměl problém s tím aby je zničily. 🙂 #Zuhlasym

Beriem na vedomie 🙂 Len som to chcel doplniť aby sa dalo aj toto do poriadku a budúcnosti z toho nebol ďalší problém omylom