Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - Matkonytb123

Váš herný nickname: Matkonytb123

Váš vek: 13

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): Survival Midas craft

Dátum banu: 13.1

Dôvod banu: Mobtrapka

Administrátor, ktorý ban udelil: Speedmine

Bol podľa vás ban oprávnený?
nevini

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
nic

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
Neznasam speedmine je to [cenzúra] decko [cenzúra] mam fotky jak si zomna robili srandu este mi dal ban [cenzúra] nemam slov trash comunita speedmine je ten najhorsy helper SpeedMine je [cenzúra] neznasam ho aj som osvetlil miesnost a furt zamna stracate body prisli ste o 3 typkov na servery za [cenzúra] helperov SpeedMine trash ty decko

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
Neznasam speedmine je to [cenzúra] decko [cenzúra] mam fotky jak si zomna robili srandu este mi dal ban [cenzúra] nemam slov trash comunita speedmine je ten najhorsy helper SpeedMine je [cenzúra] neznasam ho aj som osvetlil miesnost a furt zamna stracate body prisli ste o 3 typkov na servery za [cenzúra] helperov SpeedMine trash ty decko dik

Od zacatku co jsem te na serveru videl, jsem tajne doufal, ze jsi jen nejakej troll.. ale ted je asi jasny, ze jsi proste jen [cenzúra]. Ale toho banu je skoda, tobe by se spis hodil diktat jako trest..

Ahoj,

k tomuto se vyjádřím, byl jsem u toho, měl jsi toxické chování, a urážel jsi SpeedMina.. a ten byl tak hodný, a dal ti 30 Dní trestu... Nadáváš na komunitu jak je trash, stěžuješ si, ale tvé (s promimutím) kidské chování je důkaz toho že si nemáš na co stěžovat.. Hned poté co jsi dostal unban, tak jsi hned dostal další, přitom by stačilo nefarmit XP, a nenadávat komunite a členovi AT. SpeedMine je dobrý helper který dělá svou práci. Bylo u toho více lidí (Invis512, max100, GoldenExperience, xxxbrzdaxxx, SpeedMine a já), a pochybuji, že by s tebou souhlasili.

Počkáme si raději na důkazy, ale rozhodně jsem proti unbanu.

S pozdravem, hanyseqq

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq

Na tohle mi jeden popcorn stačit nebude :DD

Hráč ma presvedčil o tom, že 13.01.2021 máme prvého kandidáta na post Kidiot roka 2021. Gratulujem k nominácii.

Unban sa zamieta.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~