Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - Timtax - 6261

Váš herný nickname: Timtax

Váš vek: 14

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): Survival

Dátum banu: 18.02.2021 14:47

Dôvod banu: Nepovolená XP (V Netheru)

Administrátor, ktorý ban udelil: drejgovka

Bol podľa vás ban oprávnený?
ano,ale netrebalo ho dať na takúto dlhú dobu

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Nevedel som že sa nemôže stavať exp-farmy v Nethery a Ende. Pravidiel na servery je strašne veľa a ľahko sa v nich dokáže straťiť takže som asi preskočil pravidlo o stavaní xp-farmu v Netheri to je ale moja chyba.

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
Nechcem unban ale skrátenie banu na menší čas mohol ma iba nejako strestať ale 30dňový ban je dosť dlhá doba na servery ktorom hrávam skoro každý deň a je veľmi dobrý, polepšil som sa od minulého banu a s ľuďmi som v poriadku nehuntim už ľudí a celkovo sa správam lepšie.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
Chcel som sa na farmu či ju môžem postaviť ale nebol žiadny člen AT na serveri.
Nechcel som pravidlo naschval porušiť , hneď ako mi drejgovka povedal že sa to nemôže som ju zničil. Bol by som rád za skrátenie banu a ospravedlňujem sa za svoju neznalosť v pravidlách.

Toto pravidlo je legit mezi těmi 30 pravidly pomoci příkazu /rules ...

Zdravím,

Ja len zhodnotím resp. pridám dôkazy a zhodnotím stránku pravidiel. Návrh o skrátenie trestu musí dať drejgovka, ktorý následne môže ale nemusí byť schválený členom vedenia.

Takže začnem od dôkazov(priputé v prílohe), ktoré dokazujú to že si daný čin vykonal.

Na základe priložených dôkazov, ktoré drejgovka nahral do interného systému, je zrejmé že sa jedná o Blaze farmu v Hlavnom Netheri, čo je podľa tohto pravidla zakázané.

[30] Je prísne zakázané stavať, prevádzkovať alebo vlastniť Blaze farmy.

Argument že si si daného pravidla je nerelevantný, pripojením na server automaticky súhlasíš s pravidlami a tým pádom by si ich mal prečítané. Ďalšia vec, pochopím keby zrovna toto pravidlo bolo v rozšírených pravidlách, ale zrovna toto sa nachádza v sekcii Pravidlá -> Survival Server, kde ich je len 35 a zároveň sú prístupné in-game cez príkaz /rules

Teraz ti idem vyvrátiť to, že nikto nebol online. Sám si písal /msg Helperovi s nickom drejgovka, ktorá znela takto:

[13:27:48] [Server thread/INFO]: Timtax issued server command: /msg drejgovka može sa urobit blaze spawner farma ?

Jeho odpoveď si dostal minútu po tvojej správe

[13:28:49] [Server thread/INFO]: [PM] drejgovka -> Timtax: farmy v netheru a entu jsou zakazane[m

Potom je chvíľu od teba v logu ticho, okrem pár príkazov čo si zadal, potom tu dám len log správ medzi tebou a drejgom.

[14:29:16] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: drejgovka mužes schvalovat xp farmy ?
[14:29:20] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: n
[14:29:26] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: k
[14:29:35] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: chceš někoho zavolat na to?
[14:29:39] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ano
[14:30:07] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: tpa
[14:30:21] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: Timtax?
[14:30:28] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ?
[14:31:08] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: budeš si muset napsat žádost o unban a nechápu proč jsi tu farmu udělal
[14:31:18] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: proč je to spawner
[14:31:22] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: je to zakazane ?
[14:31:33] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja to teda zmažu ja nevedel
[14:31:39] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: ano farmy v endu a netheru jsou zakazane
[14:31:45] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: to važne ?
[14:31:59] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: zmažeš ale stejně bude muset byt ban 🙁
[14:32:32] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: nechápu prooč jsi ji postavil když jsi se mě ptal jestli mužeš a ja ti jasně psal že ne
[14:32:46] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: prosim ja nevedel
[14:32:49] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: smažu ju
[14:32:52] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: aj ju zničim
[14:32:57] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: jak jako nevěděl?
[14:33:09] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja jsem nevedel že to je v pravidlech
[14:33:11] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: ptal ses mě jestli mužeš a ja ti napsal že jsou v netheru zakazane
[14:33:21] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: nenaapsal
[14:33:29] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ty vole
[14:33:32] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: to važne
[14:33:34] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: myslíš že sem idiot a nepamatuju si to?
[14:33:54] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja to važne vedelel nemužu mat nejaky warn riadny
[14:34:36] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: ne warn za toto opravdu neni
[14:34:59] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja jse chcel zeptat či ju muzu ale nebyl tady at clen

Z logu je podľa mňa úplne zrejmé, že si dostal odpoveď na svoju otázku či sú farmy v netheri povolené. A aj keď ty klameš, že si odpoveď nedostal, keďže žiadny člen AT nebol online.

Treba si počkať na vyjadrenie od drega a potom odpovie člen vedenia.

S pozdravom,
themistic2

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.

Ahoj Timtax,

chápu, že jsi nejspíše naštvaný za tak dlouhý ban, ovšem je to nutné a hned ti k tomu podám vysvětlení. Pravidlo o nepovolených XP farmách je napsané v pravidlech survivalu kterých je pouze cca 30 což není tak zlé si zapamatovat. Navíc máš ban již po několikáté a minimálně dvakrát ti bylo řečeno, ať si pořádně pročteš pravidla. K tomu všemu jsi se mi pokusil lhát což by se dalo brát jako podvod. (Dokazují výpisy z logů co posílal themistic2):

[13:27:48] [Server thread/INFO]: Timtax issued server command: /msg drejgovka može sa urobit blaze spawner farma ?

[13:28:49] [Server thread/INFO]: [PM] drejgovka -> Timtax: farmy v netheru a entu jsou zakazane[m

[14:32:46] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: prosim ja nevedel
[14:32:49] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: smažu ju
[14:32:52] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: aj ju zničim
[14:32:57] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: jak jako nevěděl?
[14:33:09] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja jsem nevedel že to je v pravidlech
[14:33:11] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: ptal ses mě jestli mužeš a ja ti napsal že jsou v netheru zakazane
[14:33:21] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: nenaapsal

Délku banu bych rozhodně nezkracoval a tobě Timtax bych vzkázal jen jedno. Znovu a znovu si pročti alespoň těch 30 pravidel co platí pro survival jestli na něm chceš nadále hrát a jestliže tě to tolik baví jak jsi psal. Kdyby jsi si je pročetl alespoň třikrát již po prvním banu, myslím že by k ostatním nemuselo vůbec dojít.

Počkejme si na vyjádření vedení 😉

Keď mi napísal drejgovka správu som bol v tom okamihu afk takže som nevedel o odpovede od at člena začo sa ospravedlňujem

... Timtaxi jak si mohl být afk když je vidět že si odepisoval Drejgovi pár vteřin potom co ti to zdělil.

[14:30:21] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: Timtax?
[14:30:28] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ?
[14:31:08] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: budeš si muset napsat žádost o unban a nechápu proč jsi tu farmu udělal
[14:31:18] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: proč je to spawner
[14:31:22] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: je to zakazane ?
[14:31:33] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: ja to teda zmažu ja nevedel
[14:31:39] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [106] [Helper] drejgovka [*V*]: ano farmy v endu a netheru jsou zakazane

[14:31:45] [Async Chat Thread - #89/INFO]: [85] [Hrac] Timtax: to važne ?

wolfe seš tupý

Důvod proč jsem tupý .... Jestli jsem tvůj komentář " Když mi napsal drejgovka zprávu jsem byl v tom okamžiku afk takže jsem nevěděl o odpovědi od at člena zač se omlouvám " nepochopil a myslel jsi něco jiného tak prominˇ.

wolfe ja se zeptal drejgovky či je povolená blaze exp farma ale vtedy som išiel hneď na to afk (šel jsem papať) a preto som premeškla odpoveď od drejgovky .

a čo mam robiť s kúpením D keď som si ho dnes ráno kúpil ale dostal som ban ?

• No dobře, píšeš že jsi se ZEPTO Drejga na tu farmu, a on ti odpověděli. Ty tvrdíš že jsi jeho odpověď zmeškal, Což není pravda, jelikož je video (z výpisu zpráv mezi tebou a Drejgem), že si mu na to pár vteřin odpověděli ... Takže mi sem netáhne lži. A to že sis koupil donátora, a pak dostaneš ban, je sice škoda, ale jak psal themistic2 - když se poprvé připojit na server, souhlasí automaticky s pravidly.
  • Ikdyž si toho donátora asi neužiješ, tak to můžeš Brát jako to, že  je podporuješ aniž by jsi zato něco chtěl. Tak to i beru já. A to že za poděkování dostanou i nějaké výhody, beru spíš jako něco bez čeho bych se oběsil.
  • To je vše a zatím ahoj. waterwolf220

Omlouvám se za chyby, ale samo mi to opravilo.

Zdravím,

Na základe návrhu trestu od Helpera drejgovka som rozhodol nasledovne:

ŽIADOSŤ O UNBAN SA ZAMIETA

Dôvod zamietnutia je ten, že bola preukázaná vina. Hráč sa dopustil porušenia pravidiel aj po vyrozumení v hre že danú farmu vytvoriť nemôže. To či danú správu videl alebo nie nieje podstatné, myslím si, že dostať minútu po otázke je dostatočne dlhý čas, a ak mal byť daný hráč AFK tak mohol využiť predsalen príkaz /afk. Taktiež nerozumiem, ísť afk hneď potom ako sa opýtam otázku, ale tak to je len môj názor.

S pozdravom,
themistic2

./lock

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.