Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - mnau

Váš herný nickname: mnau

Váš vek: 13

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): game.midascrafft.sk

Dátum banu: 18.2.2021

Dôvod banu: multiaccount

Administrátor, ktorý ban udelil: Invis512

Bol podľa vás ban oprávnený?
Dobry den chcel by som sa ospravedlnit za porušenie pravidiel prepacte ze som si nepričital pravidla na vašom webe.Hral som na tom servery necele 2 dni bavilo ma to tam zo super komunitou.

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
Nevedel som ako si zarobit na skvele veci v minecraftu lebo som 2x krat padol do lavy z dobrymi vecami.

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
Lebo mam tam kamaratov s ktorimi som to hraval ked sa mi skončila onnline hodina.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
este raz sa ospravedlnujem za porusenie banu za moju neschopnost

Zdravím,

abych popsal průběh banu...

Připojil jsi se na server pomocí sekundárního účtu (mnau) a ihned jsi se snažil poslat peníze na svůj primární účet (Onsa_me). Po zjištění, že na offline účet se nedají poslat peníze, jsi zahájil pokusy o koupení Poseidon klíče, který jsi nejspíše chtěl darovat primárnímu účtu (Onsa_me). Poté jsi byl poučen a zabanován.

Můj návrh je zkrácení banu na 30 dní. Budeš mít alespoň dost času na prostudování všech pravidel. Počkej si na vyjádření vedení serveru.

Invis512

Zdravím,

na základe dôkazov v našom internom systéme ale aj s myšlienkou, že čin bol oľutovaný som rozhodol takto:

Ban skracujem na 30 dní od dnešného dňa

S dodatkom, že hráč musí požiadať cez ticket systém o odregistrovanie ostatných hráčov.

S pozdravom,
themistic2

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.