Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban na TeamSpeaku

Herný nickname:Horvy (minecraft nehrávam)

Server na ktorom ste ban dostali: na teamspeaku-ts3.midecon.cz
Dátum banu: 7.10 15:23
Dôvod banu: Nadávky
Vek:14
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Nahnevali ma kamaráti a mal som nervy.

...
Bol podľa vás ban oprávnený? Áno,ale myslím si že zato že som pomenoval roomku LOLO ROOM v.2 bez k*k*tizmu,potom myslím že cobrik mi napísal nech to premenujem ale ja som hral a nebol som na Teamspeaku tak to on editol a potom som dostal ban.

...
Prečo by sme mali unbanovať práve vás?Mal som nervy tak som si to takto kompenzoval no prehnal som to ale myslím si že 5 dní je strašne veľa a žiadam o odbanovanie alebo skrátenie banu na deň prosím.

...
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
Ide mi iba o unban prosím.

? @logen

So zrušením baňu nesúhlasím pretože ani keby si sa ako ventiloval toto by sa stavať nemalo. Inak súhlasím zo všetkým čo si napísal pretože tak nejako sa to stalo.

A zníženie banu prosím?Lebo Chcel by som aspoň cez víkend a piatok hrať sa kamarátmi

@logen ?

Inak teraz mi jeden kamarát hovoril že tá nadávka čo som poslal údajne Racerovi-použivatel ts3 to prepísal a dal moje meno a dopísal ma tak hovoril mi to kamarát takže vlastne on skopíroval čas a napísal tam k*k*t a že to som písal ja (Horvy) a takto vás oklamal žiadam aby ste mi prosím ban odstránili lebo bol neprávom a hráčovi Racer dali na Teamspeak ban namiesto mňa lebo vás špinavo oklamal a mna odbanovali lebo som v tom nevinne.

Ty tvrdíš , že "Racer" editnul roomku pod tvým nickem. Tak jak vysvětlíš , že "Racer" a "Horvy" mají oba jiné ID ?

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
„Spravedlivá láska je toužiti bez chtíče po krásných lidech.“ — Démokritos

Roomku som pomenoval ja ale potom som to editol a ešte to editol nakoniec aj  cobrik ale tvrdím že on  prepísal niečo taketo:druhý človek mu naschval poslal slovo k*k*t(bol to Donkis) a on to skopíroval (ten Racer) ale dal tam namiesto Donkis moje meno takže to vyzeralo ako keby som mu to napísal ja.Takže vás oklamal a ja mám preto ban neprávom.Som v tom nevinne.

Vzhledem k tomu, že jsi ban nedostal za srandu od kamaráda ale za pojmenování roomky, tak žádost zamítám.

Lock.

„Spravedlivá láska je toužiti bez chtíče po krásných lidech.“ — Démokritos