Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o unban - ondras

12

Váš herný nickname: ondras

Váš vek: 12

Server na ktorom ste ban dostali: (RPG / Survival / Creative a pod.): survival

Dátum banu: 22.4. 2021

Dôvod banu: prý urážení člena HB a majitele serveru

Administrátor, ktorý ban udelil: Kamziksvk

Bol podľa vás ban oprávnený?
ano i ne spíše ano

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:
pravidla jsem neporušil ten dej jsem dělal přihlášku do builder teamu stavby se mi nepovedly ale to mi nevadilo spíše mě štvalo že jsem to stavěl 6 hodin a HB se mi ještě na discordu vysmál. Asi dokážete pochopit že mě to naštavlo a tak jsem si s ním začal psát občae jsem se neudržel to přiznávám ale nemusel se mi vysmívat nazívat mě kidiotem a šířit nepravdivé informace že neumím anglicky.Za toto jsem na serveru dostal mute na 24 hodin a varování k tomu tak jsem napsal kamzíkovi jestli to myslí vážně a tak dál nevím proč si to myslí ale nikde jsem ho neurazil ( kamzíka ) pak mi dal náhle ban na 13 let důvod banu jsem psal. nemyslím si že jsem udělal něco špatného jestli se to kamzíka nějak dotklo tak se omlouvám ale ban na 13 let to si myslím nezasloužím.

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?
ban bych si zasloužil to nepopírám ale na 13 let se mi to zdá trochu moc čekal bych tak na den nebo 2 ale i když si myslím že to co si píšu s ostatními členy Bteamu do toho sprominutím vedení serveru nic není obzvlášt když to je mimo server.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
chtěl bych nadále jenom dodat že doufám že to kamzík myslel ze srandy a brzy mi dá unban ještě se chci omluvit HB za ty má drzá slova ale stejně si myslím že nebylo třeba si mi vysmívat na serveru bych chtěl nadále hrát mám tam kamarády se kterými jsem se seznámil nedávno a nechci o ně přijít stejně tak jako o můj majetek.

Vyjádřím se takto krásně od začátku..

Napsal si mi ohledně buildera v tom nevidím sebemenší problém. Zadal jsem ti volnou stavbu kterou nás ohromíš ve které se nacházelo custom stromy, pohoří, interiér a exteriér.

Následně si se zeptal jaký styl staveb to má být odpověděl jsem MEDIEVAL,MEDIEVAL FANTASY. Odepsal si ondras — dnes v 10:06 No to je co

V tuhle chvíli jsem začal polemizovat že někdo chce dělat buildera a neví nejzákladnější slovo v builderském průmyslu.

Na tomhle není pořád nic v čem by si porušoval pravidla všechno šlo tak jak má dokud si nenapsal že máš HOTOVO.

Stavba byla postavená z yt videa nebyly dodané custom stromy a nemělo to pohoří.

Poslal jsem fotku medieval domu jak zhruba si představuju předlohu podle které stavím aby si vzal inspiraci.

Následně jsem napsal že je to nevhodné neboli ve smyslu ostudy že builder staví podle yt.

Po několika zprávách od tebe  jestli dostaneš druhou šanci na stavbu a postavit  něco jiného. Jelikož jsem byl dobrosrdečný dal jsem ti druhou šanci.

A ty jsi vybral obrázek medieval domu co jsem poslal.

Po pár hodinách si mi napsal že máš hotovo, došel jsem na server podíval se na stavbu a stavba nevypadala tak jak měla vypadat následně jsem napsal že

SorFee — dnes v 15:40
nepřijde mi to stejné
[15:40]
bohužel příhlášku na buildera zamítám

Přihlášku jsem zamítnul po druhé šanci kterou jsem ti dal.

Následně si napsal:

ondras — dnes v 15:41
To fakt ?
[15:41]
Já se tady stín stavím 2 hodiny
[15:42]
A něco jiného mít nemohu?

Následně jsem napsal o5 já:

SorFee — dnes v 15:42
To není můj problém
Dostal si 2 šanci
Kterou sis vybral sám
Já jsem ti tohle nezadával

Následně si napsal:

ondras — dnes v 15:45
Nemůžeš mi zadat třeba něco jiného já se prostě netrefím přesně do toho stejného
[15:46]
Tak to ti fakt děkuju 6 hodin ti tady stavím co si diktujes a pak stejně řekneš že ne takhle builderi nenajdeš když je každej špatnej tak jsem se snažil a těšil

ondras — dnes v 15:47
Ale já nevím prostě mi tyhle stavby nejdou no
[15:47]
Poslední šanci mi nedáš prosím ?
[15:49]
?
[15:51]
Mohl bys prosimtě odepsat ?
[15:53]
Jak to mám potom dokázat že umím stavět

Následně si napsal: ondras — dnes v 16:05
A nemůžeš mi třeba zadat nějakej dům ale ne tenhle ?

Já jsem odepsal:

SorFee — dnes v 16:06
Já jsem ti zadal že si můžeš postavit co chceš ve stylu medieval to že sis vybral to co jsem stavěl já už není můj problém.

Následně už si začal být nervní a šlo to vidět na stylu tvého psaní v chatu:

ondras — dnes v 16:06
Tak mě pochop 6 hodin práce a výsledek žádný
[16:06]
Tak to taky není můj problém když nepoznáš stavby
[16:07]
Potřebuješ bylderi

Jelikož jsem viděl jak stavíš tak jsem věděl že tě 100% nevezmu protože by si jak builder akorát překážel. Následně jsem napsal toto:

SorFee — dnes v 16:09
Potřebuju ale kdybych tě vzal na builder tak tam nic neuděláš

ondras — dnes v 16:09
Neudělám ?? Nevíš
[16:09]
Kdyz mi zastáváš takovéhle nesmysli

Ty jsi napsal že jsem ti zadal nesmysli ten nesmysl co si stavěl sis vybral sám na začátku jak jsem psal dal jsem ti volnou stavbu a ty napíšeš že zadávám nesmysl.

Následně si napsal:

ondras — dnes v 16:10
Ne nějakej ten media neco

Napsal jsem ti:

SorFee — dnes v 16:10
kdybys uměl aspon trochu anglicky nebo se zorientoval v builderském průmyslu tak víš co je medieval

V téhle zprávě jde vidět že netušíš co je to medieval jak píšeš tak máš pravdu řekl jsem že neumíš anglicky jinak bys věděl co znamená slovo medieval.

Následně si napsal

ondras — dnes v 16:11
Ahch jo
[16:11]
Toť je hlavní Builder
[16:11]
Nedá se sním ani pořádně bavit

do chatu jsem napsal :

SorFee — dnes v 16:11
:DDDDD

protože mě to opravdu rozesmálo hned poté si napsal:

ondras — dnes v 16:12
Víš co strč si nějakej tvůj medieval víš kam

Napsal jsem: SorFee — dnes v 16:12
Děláš si to pro sebe ještě horší

Protože jsem věděl že dotyčný člověk bude chtít být arogantní tak jsem mu napsal to co vidíte nahoře.

Z ničeno nic si viděl na mém discordu že hraju GTA 5 vůbec netuším proč si do MC záležitosti přidal to že tu hru hraju následně si napsal toto.

ondras — dnes v 16:13
Jo pouč mě ?
[16:15]Hlavně že hraješ GTA

ondras — dnes v 16:18
Nic jen GTA hranou vylízanci
[16:18]
Což ty jseš
[16:18]
Takže vlastně nic mi nevadí

Napsal jsem:

SorFee — dnes v 16:20
je vtipné jak něco nedostaneš a hned se musíš vztekat jako malej prcek

Následně si napsal:

ondras — dnes v 16:21
? Toto si myslíš
[16:21]
Mě je jedno ze nejsem builder
Ale ty se zamysli nad sebou hochu
A pak mi něco vykladej

Protože jsem věděl že arogance bude pokračovat napsal jsem:

SorFee — dnes v 16:25
ty jedinej by ses měl zamyslet co tu píšeš

Ty jsi napsal:

ondras — dnes v 16:25
No to asi spíš ty
[16:26]
Zadáváš nějaké stavby kterým nikdo nerozumí

A jsme u toho zas jediné co jsem ti zadal bylo volná stavba kterou nás ohromíš a ty opět napíšeš že zadávám nějaké stavby kterým nikdo nerozumí tady jde vidět že si moc protiřečíš protože jsem napsal akorát at to je ve stylu MEDIEVAL.

Podle ondrase je MEDIEVAL druh stavby které nikdo nerozumí:

ondras — dnes v 16:28
Taky si zadal ten medieval
[16:29]
Tak co zase meleš

Protože tohle chováni už mě nebavilo napsal jsem že tímhle chováním vyhrál KIDIOTA 2021

Následný chat byl takový o ničem

Následně si napsal:

ondras — dnes v 19:42
Mě je to jedno ze nejsem builder chápeš to
[19:42]
Jen mě štve že se s tím stavím 6 hodin ty se mi ještě směješ
[19:43]
By sem tě chtěl vidět jak něco takového stavíš sám
[19:43]
Sám si jen sedíš celý den u počítače a kritizuješ ostatní stavby

Abych narazil na tvojí zprávu. Úplně nahoře jsem poslal ten obrázek té předlohy a ty jsi napsal že by si chtěl vidět jak něco takového postavím následně jsem ti tu stavbu co jsem stavěl podlé té dané předlohy napsal si:

ondras — dnes v 19:44
Nevidím tam stromy ani pohoří takže ne(upraveno)
[19:44]

ondras — dnes v 19:46
Ty jsi neřekl že nemůžu stavět podle yt
[19:46]
A jo budu tě hodnotit jelikož jsi nepostavil to co jsi po mě chtěl sám

Tady píšeš že jsem nepostavil pohoří ani stavby na mém plotu kde byl postavený dům který ondras měl stavět a napíšeš že jsem to po tobě chtěl sám když ty si nabídnul jestli to můžeš postavit tu předlohu toho baráčku já jsem po tobě ten baráček vůbec nechtěl.

Nadále byl už jen nudný chat který by nikoho nezajímal.

Toť ode mne  vše celá situace vypovídá v to že sis jenom protiřečil.

Počkej si na vyjádření VEDENÍ serveru 🙂

-King28 Následně posílam obrázek té předlohy domku který si ondras vybral sám dobrovolně

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

ako ondras je podla mojho jeden z tých menejproblémových hračov ako tiež nemam šajna čo je *MEDIVAL* (ale o to tu nejde ) ide o to že ano ondras bol toxic atd a ban si zaslužil (podla môjho) ale na 13 rokov to je skoro ako perma lebo o 2-3 roky midas už byt nemusí Ja by som udelil skratenie banu na 3-7 dní a udelil by som mute  na 7-30 dní lebo si myslím že je to dostačujúca doba na premislenie správ čo daný hrač písal

no ondras budeš si musiet počkat na členov vedenia

-lyžica erzoo

Ahojky 🙂

Nemal by som moc rýpať do banov. Mal som ich "trošku" viac, ale rád by som sa tiež vyjadril k tomuto topicu. Podľa mňa ten ban je oprávnený prečítal som si celú konverzáciu ztoho, čo napisal king a príde mi, že ondras nevedel prijať kritiku od skúšenejšieho buildera ale keď nevedel základné pojmy, ktoré by mal vedieť aj začínajúci builder a prikláňam sa k názoru kinga, že taký človek do builder teamu nepatrí a stavať podľa videá už dupľom nie. Je rozdiel inšpirovať sa niečím a úplne niečo iné ako  skopírovať stavbu niekoho iného. V dnešnej dobe kvalitných builderov je potreba ako soľ a nie nejakých, ktorý si zmyslia, že keď skopíruju stavbu z youtube, že je z nich "najlepší builder sveta."

S pozdravom foreverinmyhead 🙂

ještě by jsem chtěl dodat že se to všechno odehrálo na discordu takže nevím proč jsem za to dostal ban na severu. HB jsem se už omluvil za mé nevhodné chování ale odpověď se mi již nedostala. Taky bych rád uvedl že kamzíka jsem nijak neurážel pouze jsem mu psal normální zprávy to už bohužel nemůžu dokázat. Svou chybu přiznávám mohl jsem se trochu více krotit ale zárověn jsem za toto nemusel dostat ban na 13 let si myslím.

I když už nejsem hráčem na serveru , tak i přes tento fakt bych se chtěl vyjádřit, mohu-li.

Když už si dáváš přihlášku na buildera, měl bys vědět, že se zde na MidasCraftu nestaví z YT, ale maximálně se inspirují. (Builderům samozřejmě respekt, bez nich by chyběla velká část ze serveru.)

Takto se bavit s členem AT... toto se nehodí...

No, za mého působení na serveru jsem ondrase nezažil, že by udělal něco extrémního, a myslím si, že 13 let je až MOC přehnané. Chápu, že se nebavil zdvořile se členem AT a vedení (k urážce kamzíka, o tom mluvit nebudu, jelikož k tomu nic nemám, a nemám důkaz ani z jedné strany).

Sincerely,

-hany

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq
Quote from hanyseqq on 25. apríla 2021, 0:32

No, za mého působení na serveru jsem ondrase nezažil, že by udělal něco extrémního, a myslím si, že 13 let je až MOC přehnané. Chápu, že se nebavil zdvořile se členem AT a vedení (k urážce kamzíka, o tom mluvit nebudu, jelikož k tomu nic nemám, a nemám důkaz ani z jedné strany).

Sincerely,

-hany

Nemyslím si, že je to moc prehnané, v podstate je to permaban, pretože keď si pozreš aj discord, ukážka jeho toxického správania je aj tam. K žiadosti o unban sa vyjadrím v lehote, pričom jej dĺžku využijem v maximálnej dĺžke.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
Quote from Kamzík on 25. apríla 2021, 9:50
Quote from hanyseqq on 25. apríla 2021, 0:32

Sincerely,

-hany

Nemyslím si, že je to moc prehnané, v podstate je to permaban, pretože keď si pozreš aj discord, ukážka jeho toxického správania je aj tam. K žiadosti o unban sa vyjadrím v lehote, pričom jej dĺžku využijem v maximálnej dĺžke.

A pro mě to znamená co ?

@ondras23 ondras — dnes v 16:18
Nic jen GTA hranou vylízanci

Sa nediv keď urážaš ludí že su potom proti tebe a to že na nejakú hru nemáš peniaze neznamená že ju hrajú vilízanci atd.

Aptem

hm ja by som toto byt členom vedenia asi locknul lebo hlavný konflikt tu bol medzi ondrasom a Hl Buildrom King28 ale kedže ondras už ma ban a king tak tiež neviem čo sa tu furt riešy 🙂

Quote from erzoo on 28. apríla 2021, 9:39

hm ja by som toto byt členom vedenia asi locknul lebo hlavný konflikt tu bol medzi ondrasom a Hl Buildrom King28 ale kedže ondras už ma ban a king tak tiež neviem čo sa tu furt riešy 🙂

true

Trest travlého banu sa zrušuje na trest banu v trvaní 14 dní, pričom 7 dní sa z trestu odpočítava vzhľadom na vyjadrenie člena vedenia, čiže zostávajúci trest ostáva ďalších 7 dní banu. Zároveň udeľujem po skončení 7 dňového banu trest v trvaní 14 dňového mute od času vypršania 7 dňového banu.

Quote from Kamzík on 28. apríla 2021, 10:58

Trest travlého banu sa zrušuje na trest banu v trvaní 14 dní, pričom 7 dní sa z trestu odpočítava vzhľadom na vyjadrenie člena vedenia, čiže zostávajúci trest ostáva ďalších 7 dní banu. Zároveň udeľujem po skončení 7 dňového banu trest v trvaní 14 dňového mute od času vypršania 7 dňového banu.

S tímto souhlasím a nešlo by to nějak udělat s discordem abych tam mohl ?

Ne.

At this point, mně by bohatě stačilo ve tvé kůži, kdybych neměl 13ti letý ban 😀

-hany

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq
Quote from hanyseqq on 28. apríla 2021, 21:24

At this point, mně by bohatě stačilo ve tvé kůži, kdybych neměl 13ti letý ban 😀

-hany

Taky že jo mě to stací toto je jen taková drobnůstka 🙂

Quote from Kamzík on 28. apríla 2021, 21:10

Ne.

Můžu se zeptat kdy dostanu ten unban? to nemyslím nějak zle jen jsem nedočkavej 🙂

Keď mi vysvetlíš, z akého dôvodu máš rovnakú IP adresu ako King28. Mňa nejaké vysvetlenie napadá a to, že si sa pokúsil prihlásiť za jeho účet na náš server. Ale...? Čakám na vysvetlenie.

Quote from Kamzík on 5. mája 2021, 20:37

Keď mi vysvetlíš, z akého dôvodu máš rovnakú IP adresu ako King28. Mňa nejaké vysvetlenie napadá a to, že si sa pokúsil prihlásiť za jeho účet na náš server. Ale...? Čakám na vysvetlenie.

Toto ti jednoduše vysvětlím za kinga jsem se nechtěl připojit abych za něj hrál, ostatní říkali že má ip ban ale nikdo mi neřekl za co tak jsem se chtěl jenom podívat. S tou IP adresou přísahám že vůbec nevím a kdybychom měli stejnou IP adresu neměl bych ip ban i já? Doufám že toto vysvětlení stačí.

-ondras

Taky jsem se chtěl zeptat kdy dostanu ten unban ? už čekám 2 dny

12