Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žiadosť o zmiernenie trestu

Nickname: YYY_dealer21
Dátum banu : 1.12.2019
Dôvod: Ban za nacisticku stavbu
Vek: 17

Trochu som si doberal hráča Shalder a jeho parťákov za ich komunistické prejavy zo včera, tak som postavil z vlny vlajku tretej ríše (bolo to myslené zo srandy) aby som ich trocha vyprovokoval. Sám hráč Shalder vám môže dosvedčiť že toto bolo všetko v rámci srandy.

Ban bol určite oprávnený ale nemyslím si že je hodný trvalého banu preto žiadam o zmiernenie trestu na dočasný.

Na vašom serveri sa mi hrá dobre , vlastne ma to znovu priviedlo hrať minecraft.

Som si vedomý svojej chyby a môžem vám prisľúbiť že nič podobné opakovať nebudem.
V žiadnom prípade nepodporujem režimy potlačujúce ľudské práva, predsa len by som si ani mc nemohol zahrať kebyže žijem v takom režime. A viem čo všetko napáchalo Nemecko počas WW2.

Ešte chcem dodať že sa to odohralo v reske hráča Horseradish ktorý vám tiež potvrdí že to bol iba humor (aj keď ma sám upozorňoval že tým môžem riskovať ban a od všetkého sa dištancoval)

Zdravím,

rád bych se k situaci vyjádřil. Jelikož jsi byl na porušení pravidel upozorněn jiným hráčem a i přesto si pokračoval ve stavbě (byť za účelem srandy), jedná se z mé strany o záměrné porušení pravidel a tudíž jsem proti aby jsi dostal unban či zmírnění banu.

S pozdravem

MartySCZ

Ale napísal som aj že som si vedomý svojho pochybenia, prosím vás ešte o zváženie trestu.

Akékoľvek prejavy nacizmu sú zakázané. Vzhľadom na včerajšie udalosti s propagáciou komunizmu žiadosť o unban zamietam. Pokiaľ budeš mať záujem, budeš si môcť podať žiadosť o Vianočnú amnestiu ku dňu 24.12. Bližšie informácie budú zverejnené 06.12.2019. Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~