Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumOff-Topic: OstatnéZměna hlasování
You need to log in to create posts and topics.

Změna hlasování

Dobrý den, jen mě tak napadlo, že by klíče mohly padat jen z vote-party, protože za měsíc je někdo schopen 440x zahlasovat, a už má vše z toho nového pokladu, který se musel nastavovat nějakou dobu, a taktéž vymýšlet název i obsah. Za hlasování by se měly dávat jen vouchery, mince a groše. Taktéž by mohlo dojít k většímu hlasování.

-hany

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq

Absolutně nesouhlasím. Je to jeden z mála důvodů, proč lidi vůbec hlasujou. Pokud se seberou klíče, tak pak vlastně nebude žádnej důvod k hlasování. Hromada z nás prodává mince, groše a vouchery a necháváme si jen klíče.

Další věc je samotná /voteparty, kterou třeba já osobně dostávám jen když jsem doma. Jakožto pracující (a ne jen já), tak nemám z /voteparty skoro žádné klíče.

Navíc, ono až se vrátí děcka do škol nebo bude možnost jít ven, tak to padne i na servery a i těch klíčů z hlasování bude méně v oběhu. Takhle by na tom tratili jen pracující hráči (a že jich není málo).

A v neposlední řadě, bych chtěl vidět toho šťastlivce, co má skoro celej obsah Odin truhly. O tomhle prodlouženým víkendu jsem hlasoval skoro pořád a mám zatím jen 2 itemy a hromadu bordelu.

A když už jsme u těch hlasovacích beden. V oběhu zůstalo obrovské množství Kronos klíčů. Nedalo by se je nějak vyměnit za jiné klíče v nějakém poměru 4:1? Třeba za Odin nebo i Poseidon klíče. To už je fuk. Těch klíčů zbylo opravdu hodně

Ahoj,

s názorom s tým aby boli dostupné klúče od Ódina resp. všetkých budúcich event truhiel nesúhlasím. Je to jeden z hlavných dôvôdov prečo človek hlasuje, mimo grošov/voucherov na praktické účely alebo mince na dekoračné resp. zberaťelské účely.

Zároveň sa vyjadrím k tomu vymieňaniu klúčov. S týmto nesúhlasím, vďaka tomu, že tie poklady sa môžu vrátiť. A môžem povedať za seba, ktorý najnovší poklad robil a s veľkou pravdepodobnosťou budem robiť aj v budúcnosti, že niektorý zo starších pokladov mám v pláne vrátiť v blízkej dobe 🙂

S pozdravom,
Mistič

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.