Hlasovanie pre server

Ako ste si už určite všimli, na našom serveri pribudla nová položka, ktorou je hlasovanie v prospech nášho serveru na Czech-Craft.eu. Toto hlasovanie sme pridali predovšetkým z dôvodu, aby sme prilákali na náš server nových, slušných hráčov, ktorí niekedy ani len netušia, že existujeme, ale zároveň aj preto, aby sme odmenili vás – našich verných hráčov.

Poďme teda pekne po poriadku. Hráči môžu náš server podporiť vždy raz za dve hodiny. Pri hlasovaní je potrebné, aby ste použili presne takú istú syntax a tvar vášho nickname, aký máte na serveri, vrátane rozlíšenia malých a veľkých písmen. Link, na ktorom môžete hlasovať, je:

https://czech-craft.eu/vote?id=17228

Za každé bežné hlasovanie získavate 1 kus Hlasovacieho voucheru. Ten slúži ako nákupný lístok, alebo bankovka, za ktorú si môžete u špeciálnych obchodníkov kúpiť rôzne vzácne itemy, ktoré sa inak bežným spôsobom nedajú získať alebo sa dajú získať len veľmi obtiažnym spôsobom.

To však nie je všetko, za každý desiaty hlas v poradí, ktorým zahlasujete za náš server, získate špeciálny 1 kus Špeciálneho hlasovacieho voucheru. Ten slúži na získanie ešte oveľa vzácnejších itemov, ktoré majú nálepku Epických alebo Legendárnych itemov. Ide o itemy, ktoré bežnou hrou nezískate a nájsť sa doteraz dali len v Dungeonoch, prípadne získať počas eventov. Špeciálny hlasovací voucher vyzerá nejako takto:

Ako sme už spomenuli, vouchery sa dajú vymeniť u dvoch obchodníkov, ktorí pribudli na serveri – Krčmár Igor a Správca prístavu Fero.


Krčmár Igor

Lokalita: Spawn

Krčmár Igor bol zanieteným drevorubačom až do chvíle, kedy následkom nešťastnej udalosti spôsobenej bleskom takmer neprišiel o nohu. V živote si ale našiel druhú vášeň a stal sa z neho krčmár telom aj dušou. Čapovanie a príprava nápojov ho napĺňa natoľko, že všetok voľný čas trávi pri svojich tekutých experimentoch, pričom sa nevyhýba ani miešaniu špeciálneho domáceho piva. Hráči ale musia byť pri Igorovi obozretní. Keď cíti únavu a je prepracovaný, je poriadne nepríjemný. Keď má však dobrú náladu, od hráčov vykupuje Hlasovacie vouchery a ponúka im za ne špeciálnu odmenu.

 • 10 Hlasovacích voucherov = 1 Igorove pivo
 • 16 Hlasovacích voucherov = 1 Igorov ShulkerBox
 • 20 Hlasovacích voucherov = 1 Enchanted book Thorns III
 • 32 Hlasovacích voucherov = 1 Enchanted book Protection III
 • 48 Hlasovacích voucherov = 1 Enchanted book Infinity
 • 64 Hlasovacích voucherov = 1 Enchanted book Mending

Správca prístavu Fero

Lokalita: Mestečko Exacruil
Životom a vetrom ošľahaný starý morský vlk. Nič ho len tak ľahko neprekvapí, na svojich potulkách svetom toho totiž zažil viac než dosť. Unikol vábivému spevu sirén, tri roky žil na pustom ostrove a Bermudský trojuholník považoval vždy len za rozptýlenie počas dlhých plavieb. Pred časom sa rozhodol zakotviť v prístave mestečka Exacruil a naplno sa tu venovať pokojnejšej funkcii správcu. Kto sa s ním stretne, odíde bohatší o cenné rady a skúsenosti. Fero je extrovertný beťár, ktorý si občas rád zavtipkuje na úkor druhých. Od hráčov vykupuje Špeciálne hlasovacie vouchery a ponúka im za ne špeciálnu odmenu.

 • 3 Špeciálne hlasovacie vouchery = 1 Titanový vrták
 • 5 Špeciálnych hlasovacích voucherov = 1 Vianočný luk
 • 10 Špeciálnych hlasovacích voucherov = 1 Petrova Udica
 • 15 Špeciálnych hlasovacích voucherov = 1 Lopata šťastia
 • 20 Špeciálnych hlasovacích voucherov = 1 Krompáč nádeje