Server ukončil svoju prevádzku

Vážení hráči,

po piatich rokoch končíme ku dňu 04.06.2021 prevádzku nášho a dúfame, že aj vášho obľúbeného serveru MidasCraft. Náš server sa v poslednej dobe potýkal s viacerými technickými problémami, ale aj s nedostatkom ľudských zdrojov. Zároveň sme však vzhľadom na časovú zaneprázdnenosť kľúčových ľudí, nemohli pokračovať v podpore serveru v stave, aby bol skutočne kvalitný a boli na ňom zároveň slušní hráči, čo ste konieckoncov mnohí z vás pociťovali.

Z uvedeného dôvodu som sa rozhodol, že je čas skončiť a posunúť sa niekam inam. Uplynulých päť rokov na našom serveri vytvorilo mnohé priateľstvá, ale aj mnohé sklamania. Vždy sme sa snažili spolu s admin teamom náš server brániť pred návalmi kidiotov, toxic hráčov a zachovať ho pre ľudí, ktorí chcú naozaj hrať. Tým, ktorí na našom serveri hrali poctivo, čestne, dlhodobo a z presvedčenia, z celého srdca ďakujem, rovnako ako ďakujem aj každému členovi admin teamu, ktorý za tie roky na serveri pôsobil. Mrzí ma, že som nedokázal pre vás pripraviť server, ktorý by vydržal dlhšie, ale myslím si, že náš server sa navždy zapísal do histórie našej komunity.

Moje posledné slová si dovolím požičať z piesne od Kollárovcov – Neúprosný čas. “Otec mi vravieval, keď ma horu vodil, nikdy nezabúdaj, drahý syn, kde si sa narodil. Keď som vám ublížil, odpusťte mi prosím, odchádzam za šťastím, vašu lásku navždy v mojom srdci nosím!

Zbohom.

~ Kamzík ~
v tejto chvíli už bývalý majiteľ serveru MidasCraft